Ką apie jus sako jūsų miegojimo poza?

Miegodami savęs nekontroliuojame, todėl mūsų pasąmonė prabyla kūno kalba. Štai kodėl miego poza apie mūsų charakterį ir sveikatos problemas pasako daugiau nei sąmoninga laikysena.

Embriono poza
Tai pati dažniausia miego poza. Ją renkasi maždaug 40 proc. žmonių, dažniau taip miega moterys negu vyrai. Sugrįžti į mamos įsčias norisi tuomet, kai jaučiamės nesaugūs, išsigandę, nepasitikim savimi, jaučiam pavojų. Šia poza miegančius dažnai kamuoja neurozės, nerimo ir isterijos priepuoliai. Jei žmogus embriono poza miega ant kairiojo šono, tai gali rodyti kepenų ligas; jei ant dešiniojo – sutrikusi kasos veikla.

Ant šono
Jei rankos prispaustos prie šonų, šio tipo žmonės yra labai ramūs ir santūrūs, jei rankos ištiestos į priekį – atviros širdies, bet užsispyrę svajotojai. Jei miegate ant šono, lengvai sulenktomis kojomis, pasitikrinkite šlapimo pūslę.

Ant nugaros
Šie žmonės greitai susidraugauja, nes mėgsta klausytis kitų, jiems padėti, nepatinka būti dėmesio centre. Ant nugaros mėgsta miegoti sergantys širdies ir kraujotakos sistemos ligomis, turintys kvėpavimo sutrikimų.

Ant pilvo
Jei rankos prispaustos prie šonų, poza rodo, kad žmogus punktualus, racionalus ir mėgsta kontroliuoti savo gyvenimą. Jei rankomis apglėbia pagalvę, mėgsta atrodyti visuomeniškas ir šiek tiek arogantiškas, tačiau viduje gali būti nervingas ir jautrus. Nepatinka kritika ir ekstremalios situacijos. Taip pat ši poza perspėja apie skrandžio ir žarnyno veiklos sutrikimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis