Rytinė mankšta – geriau už rytinę kavą

Kiek puodelių kavos Jums reikia išgerti, kad akys plačiai atsimerktų, pradėtumėte dirbti ir šypsotis? Nors lengviau išgerti puodelį karštos kavos, bet aktyvi rytinė mankšta Jus pažadins greičiau ir efektyviau. Vis daugiau tyrimų rezultatų rodo, kad mankšta padeda atsikratyti streso, pagerina mąstymo efektyvumą ir sustiprina gebėjimą susikaupti net ir praėjus 10 valandų nuo mankštos pabaigos.

Jei manote, kad ryte nėra jėgų ir nuotaikos užsiimti mankšta, atminkite, kad ji tam ir skirta, kad praskaidrintų jūsų dieną ir aprūpintų organizmą energija. Fiziniai pratimai pagreitina kraujotaką, raumenys, raiščiai ir sausgyslės aprūpinamos maisto medžiagomis, padidėja bendras organizmo tonusas.

Dailina kūno linijas ir suteikia žvalumo
Rytinės treniruotės taip pat gali padėti padailinti kūno linijas: atsikratyti svorio ar sutrukdyti riebalų kaupimuisi. Šiuo laiku būname nedaug pavalgę, todėl kūnas riebalus gali panaudoti energijai.
Rytinis fizinis aktyvumas labai gerai veikia organizmą. Pirma, jis padeda atsibusti, teigiamai „pakrauna“ organizmą ir suteikia žvalumo. Antra, jis pagerina figūrą - įtempia raumenis, padeda atsikratyti glebumo, mažina celiulitą bei poodinį riebalų sluoksnį. Ir trečia, rytiniai užsiėmimai stiprina sveikatą, taip pat padeda pašalinti toksinus ir šlakus iš organizmo, pagreitina kraujo apytaką, pagerina širdies kraujagyslių sistemos, nervų sistemos bei judėjimo aparato veiklą.

Planuokite darbo dieną nuo ankstyvo ryto
Suplanuokite savo dienotvarkę ir skirkite šiek tiek laiko sportui. Jungtinėse Amerikos Valstijose atliktos apklausos parodė, kad 90% reguliariai sportuojančių žmonių mankštą atlieka ryte, prieš darbą. Pasirinkę rytinę mankštą, popietę galėsite praleisti savo malonumui, užsiimsite mėgstama veikla, o kūnas bus sveikas ir pailsėjęs. Mankštinantis ryte galime palengva pakelti nuotaiką visai dienai. Mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad rytinė mankšta paruošia kūną būsimos dienos iššūkiams ir tuo pat metu padeda tolygiai išnaudoti energiją per visą dieną. Po fizinės veiklos kūnas atrodo lengvas, apima gera nuotaika.

Rytinė mankšta moterų sporto klube „Effectus“
Na, o jeigu rytinė mankšta Jums yra šis tas nauja ir neišbandyta, ar nežinote kokius pratimus ir kaip teisingai juos atlikti, pradėkite rytą „Effectus“ moterų sporto klube. Ne tik „pasikrausite“ energijos visai dienai, bet ir padailinsite kūno linijas, sustiprinsite sveikatą, o ir mankšta taps lyg maloniu ritualu. Įpraskite mankštintis kasdien, ir rezultatai pranoks visus Jūsų lūkesčius.
Modernus sporto ir sveikatingumo klubas moterims "Effectus", tai - individualus ir šiltas dėmesys kiekvienai klientei. Rami aplinka, jaukumas ir privatumas, čia kiekviena moteris ras sau mielą aplinką, puikius specialistus ir norimą užsiėmimą.
Taigi rekomenduojame būti fiziškai aktyvioms ir skirti laiko SAU. Visada atrodykite žvali, energinga ir žavi, jauskitės puikiai, ir pasieksite norimų rezultatų.
Nelaukite rytojaus, kito mėnesio ar kitų metų - pradėkite savimi rūpintis jau DABAR! 

Moterų sporo klubas „Effectus“
www.effectusmoterims.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis