Savijauta ryte - mūsų sveikatos barometras

Pabudome ir kelkimės! O gal trumpam įsiklausykime į save?

Įpratome sulig pirmaisiais žadintuvo garsais šokti iš lovos ir lėkti į nesibaigiančius savo darbus. Bet skirkite sau kelias minutes ir kol kūnas dar nepakluso jūsų diktatui, paklausykite, ką jis nori pasakyti.

* Galva sunki, tarsi pripilta žvyro? Spaudžia smilkinius ir galvos sritį abipus kaklo? Jei vakar nepadauginote alkoholio, tai gali būti ženklas, kad jūsų galvos smegenų kraujagyslės susiaurėjusios, o smegenų audiniai pabrinkę.

* Kaulai sunkūs, maudžia sprando ir nugaros raumenis, jaučiatės lyg suklaustytas, nelankstus? Tai vienas iš žemo arba šokinėjančio kraujospūdžio požymių. Taip pat tai gali rodyti sąnarių ir kaulų sistemos problemas.

* Silpna, svaigsta galva, apima irzlumas. Kad atsipeikėtumėt, reikia išgerti kelis puodelius kavos. Tai gali rodyti nepakakankamą širdies veiklą, žemą kraujospūdį, neurologines arba endokrinines (hormonines) problemas.

* Vos pabudę, skubate ką nors užkąsti? Tai gali rodyti nervinį išsekimą, imuniteto susilpnėjimą, vitaminų, mineralinių medžiagų trūkumą ar netgi diabetą.

* Jaučiatės pavargę, neišsimiegoję, skrandyje kažkoks gumulas, o apie maistą negalite net pagalvoti? Tai dažniausiai rodo nervinį išsekimą, neurasteniją, užsitęsusį stresą.

Parengta pagal knygą „Namų knyga: nuo interjero iki karštų bandelių" (leidykla „Alma littera")

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis