Veiksmingai stangrinantis pratimas numetus svorio

Svorio numetusios moterys neretai susiduria su kita problema - oda praranda stangrumą. Kaip su tuo susitvarkyti pataria dr. Pierre Dukan, garsiosios Diukano dietos išradėjas.

Diukano dieta laikoma viena veiksmingiausių bandant greitai numesti svorį. Išsamius patarimus, kaip tai padaryti galite rasti P. Dukano knygoje „Diukano dieta" (leidykla „Alma littera"). O šįsyk siūlome vieną efektyvų pratimą, kuris tiks ne tik metančioms svorį, bet ir visoms norinčioms turėti stangresnį pilvuką, šlaunis ir rankas.

„Šį pratimą iš pradžių sugalvojau pats sau ir atlieku jį jau 20 metų, - rašo P.Dukanas knygoje. - Jau treji metai šį pratimą skiriu savo pacientams, laikau jį universaliu, man jis tobuliausias pagal savo veiksmingumą, paprastumą ir raumenų ploto apkrovą. Jei, išskyrus vaikščiojimą, nutariate pasilikti sau tik vieną pratimą, siūlau pasilikti šį. Jis tetrunka 1-3 minutes, jį galima atlikti lovoje ir jame dalyvauja labai daug raumenų grupių: pilvo, šlaunų ir rankų."

1. Gulėdami lovoje pasidėkite po nugara pagalvę ar volelį, kad susidarytų patogi nuožulnuma. Kojas sulenkite per kelius, rankas pasidėkite ant kelių. Bandykite atsisėsti, naudodami tik pilvo raumenų jėgą. Tuomet vėl atsigulkite. Tai kartokite 15 kartų.

2. Padarykite tą patį remdamiesi rankomis ir naudodami tik rankų raumenų (ypač dvigalvio raumens) jėgą, stengdamiesi nepadėti sau pilvo raumenimis. Padarykite tai 15 kartų.

3. Vakare padarykite tuos pačius 30 pratimų.

4. Kasdien didinkite pratimų skaičių, pridėdami po vieną rankų ir pilvo raumenims, kol pasieksite 70. To pirmam mėnesiui pakaks. Galutinis jūsų tikslas - 100 pratimų per dieną.

5. Jei jūsų problema - suglebę sėdmenys ir šlaunys, prijunkite prie šių pratimų dar vieną. Atsigulkite horizontaliai, po nugara nedėkite nieko, sulenkite kojas per kelius ir kelkite užpakalį aukštyn tol, kol šlaunys su pilvu ir krūtine sudarys nuožulnią tiesę. Tada leiskite užpakalį žemyn, kol jis pasieks čiužinį. Vėl kelkite ir leiskite. Taip be sustojimo 30 kartų. Galutinis jūsų tikslas - 100 pratimų per dieną.

Iš viso ši pratimų serija neatims daugiau nei 10 minučių ryte ir tiek pat vakare, tam nereikės ieškoti specialios vietos ar aprangos, o poveikį pajusite jau po mėnesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis