Pratimai, padėsiantys panaikinti riebaliukus nuo pilvo apačios

Mankšta truks 10-20 minučių, pratimų kompleksą būtina atlikti kiekvieną dieną.

Taip pat skaitykite:
- Kunigą pamilusi ir su juo trijų dukterų susilaukusi Gerimanta: viską, ką išgyvenome, mus tik sustiprino
- 5 grožio klaidos, kurių patariama vengti
- Produktai, kurių negalima valgyti tuščiu skrandžiu

Apšilimas: iš pradžių 20 kartų pasilenkite į priekį taip, kad nugara būtų lygiagrečiai su grindimis. Rankos gali būti laisvai nuleistos arba uždėtos ant klubų. Po to sukite klubus 20 kartų, tuo metu pilvas turi būti įtrauktas. Tada pereikite prie šuoliukų - 10-90 kartų pašokinėkite ant abiejų kojų lyg šokinėtume su šokdyne. Paskui dar padarykite 10 šuolių abiem kojomis ir pereikite prie šių pratimų.

1. Vertikalios žirklės
Atsigulkite ant nugaros, delnai - po užpakaliuku, juosmuo – prispaustas prie grindų. Pakelkite abi kojas nuo grindų 90 laipsnių kampu, po to lėtai nuleiskite dešinę koją, kairę palikite. Vėl pakelkite dešinę, o lėtai nuleiskite ir vėl pakelkite kairę koją. Pratimą pakartokite 20 kartų. Atsistokite ir 10 kartų pašokinėkite ant abiejų kojų.

2. Kalnai
Stovite, rankos už kaklo – lyg atliekant atsilenkimus. Pakelkite dešinę koją nuo žemės ir sulenkite per kelius. Tada greitai sulenktą kelį pritraukite prie krūtinės ir gražinkite koją į pradinę padėtį. Tą patį padarykite ir su kaire koja. Stenkitės nesikūprinti, nesilenkti per juosmenį. Pakartokite pratimą 20 kartų ir pereikite prie šuoliukų.

3. Lankstymas
Atsisėskite ant grindų, rankomis remkitės į grindis už nugaros. Greitai pakelkite ir pritraukite kelius prie krūtinės, tuo pačiu įtempdama pilvo raumenis. Vienu metu kūnas traukiamas prie kojų, keliai – prie krūtinės. Grįžtant į pradinę padėtį kojas reikėtų ištiesti, tačiau jų guldyti ant grindų nereikia. Pakartokite pratimą 20 kartų. Tada pašokinėkite.

4. Pakėlimas
Atsisėskite ant kėdės, išsitieskite, įtempkite pilvo presą, rankomis įsikibkite į kėdės atkaltę, sulenktas kojas pakelkite ir pritraukite prie krūtinės. Laikykite kūną tiesų, dirbkite pilvo raumenimis. Nuleiskite kojas ir pratimą pakartokite 20 kartų. Po to atlikite 20 šuoliukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis