Lazerinė regėjimo korekcija: suteikiama 100 % regėjimo garantiją!

Gyvename technologijų amžiuje ir savo kasdienybės nebeįsivaizduojame be išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių. Tačiau technologijos turi ir savo neigiamą pusę – vis daugiau žmonių šiandien turi regėjimo problemų.

Naujovės kuriamos žmogaus patogumui, todėl šiandien akinių ar kontaktinių lęšių nešiojimas taip pat gali būti praeitį menantis reiškinys.

Akių klinika „Novoye zreniye“ Vilniuje kviečia visus, kam pabodo į pasaulį žiūrėti pro akinius ar kontaktinius lęšius, dalyvauti naujoje akcijoje „100 % regėjimo garantija”. Akcijos nauda – akivaizdi.
Visų pirma, sutaupysite – mes siūlome nemokamą diagnostiką ir gydytojo konsultaciją su sąlyga, kad Jūs taip pat pasirašysite lazerinės regėjimo korekcijos atlikimo sutartį. Antra, jeigu diagnostikos metu nėra nustatoma veiksnių, trukdančių pacientui susigrąžinti gerą regėjimą, Jūs gaunate 100 % regėjimo po operacijos garantiją.

Reklamos užsakovų nuotr.
Jeigu rezultatas bus prastesnis, mes grąžinsime Jums už lazerinę regėjimo korekciją sumokėtus pinigus. Lazerinė regėjimo korekcija bus atliekama nauju patobulintu metodu IQ-LASIK Oxygen, kurio išskirtinumas paremtas papildoma fotochemine akių apsauga, gerinančia operacijos kokybę ir pagreitinančia sveikimo procesą po korekcijos.

Reklamos užsakovų nuotr.
Akių klinikos „Novoye zreniye“ darbo principas – suteikti pacientams visa tai, ką geriausio turi šiuolaikinė oftalmologija, – sako klinikų tinklo vadovas Olegas Kovriginas. – Naujausia moderni įranga, sukaupta didžiulė patirtis ir nuolatinis metodų tobulinimas – tai mūsų klinikos geros reputacijos pagrindas. Jau pats klinikos pavadinimas kalba apie tai, kad mes sugrąžiname žmonėms gerą regėjimą“.

Išsamesnė informacija apie lazerinę regėjimo korekciją ir akių kliniką „Novoye zreniye“ Vilniuje – www.eyes.lt ir www.eyestravel.eu.

Užsakymo nr.: PT_62242525

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis