Šokiruojantis narkotikų pėdsakas – nuotraukos prieš vartojimą ir po kelerių metų

Prancūzų portalas minutebuzz.com paskelbė narkotikus vartojančių žmonių nuotraukas. Visi jie vartojo metamfetaminą – narkotiką, prie kurio priprantama jau po pirmos dozės.

Metamfetaminas yra pripažintas vienu destruktyviausių narkotikų. Jo efektas trunka nuo 8 iki 24 valandų, ir prie jo priprantama jau po pirmos dozės. Šis narkotikas pasiekė daugelį šalių.

Metamfetamino toksiškumas itin didėja su dozės kiekiu ir pažeidžia smegenis, nuo ko žmogus patiria rimtų, ilgalaikių psichologinių ir kitų problemų. Ilgą laiką vartojant metamfetaminą pasireiškia pašaliniai efektai. Impotencija ir rimtesni, dažniau pasitaikantys sutrikimai, kaip psichozė, daro šią narkotinę medžiagą itin pavojinga. Psichozės metu žmogus neatskiria kas yra tikra, o kas - ne, nepasitiki žmonėmis, visų bijo. Perdozavus patiriamos dar rimtesnės problemos - konvulsijos, kvėpavimo sutrikimai, pavojinga kūno temperatūra, koma ir mirtis.

Ilgiau naudojant ir staiga nutraukus, pasitaiko psichinių sutrikimų - paranoja, baimės ar nerimo jausmas, šizofrenija, agresija. Atsiradus priklausomybei kartu atsiranda nuolatinis nuovargis negavus dozės, smarkūs mitybos sutrikimai, nenoras valgyti, depresija, nemiga. Minimi atvejai, kai visiškai nemiegama ir nevalgoma savaitėmis – dažniausiai tai leidžiamo metamfetamino poveikis. Dėl tokio išsekimo galima mirti, o pačiam žmogui gali kilti agresyvumas bei polinkis neapgalvotiems veiksmams bandant gauti naują dozę. Dėl sunkaus proceso bandant atsisakyti narkotikų, žmogus linkęs savižudybei. Todėl, norint atsikratyti priklausomybės reikia kreiptis į profesonalius, gydančius nuo priklausomybės ligų.

Sofia, 20 m. ir 26 m.
minutebuzz.com

Alberta, 23 m. ir 28 m.
m

Shaunas, 19 m. ir 34 m.
minutebuzz.com

Krystal, 27 m. ir 28 m.
minutebuzz.com

Bobby, 37 m. ir 39 m.
minutebuzz.com

Kristina, 23 m. ir 24 m.
minutebuzz.com

Dawn, 24 m. ir 28 m.
minutebuzz.com

Devana, 18 m. ir 21 m.
minutebuzz.com

Andrew, 18 m. ir 25 m.
minutebuzz.com

Džordana, 23 m. ir 25 m.
minutebuzz.com

Noelė, 27 m. ir 30 m.
minutebuzz.com

Robina, 32 m. ir 42 m.
minutebuzz.com

Ronaldas, 20 m ir 29 m.
minutebuzz.com

Nuotraukų šaltinis: minutebuzz.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis