Galimybė puikiai matyti - po lazerinės regėjimo korekcijos operacijos

Šiandien lazerinė regėjimo korekcija laikoma viena saugiausių ir efektyviausių operacijų.

Tačiau ne tik tai rūpi akių klinikų pacientams. Dažniausias prieš lazerinę regėjimo korekciją jų užduodamas klausimas: „Koks bus mano regėjimas po korekcijos?”.

„Jūs matysite 100 %! – atsako akių klinikų tinklo „Novoye zreniye“ vadovas Olegas Kovriginas. – Lazerinė regėjimo korekcija – tai šiuolaikiška procedūra, paremta naujausiomis technologijomis, kuri suteikia galimybę visiems laikams pamiršti problemas dėl trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo“.

Lazerinė regėjimo korekcija naudojama nuo 1985 m. Milijonai žmonių visame pasaulyje ryžosi lazerio procedūrai ir neapsiriko. Daugiau kaip 250 000 operacijų per keturiolika darbo metų – tai neįkainojama klinikos „Novoye zreniye“ specialistų patirtis. Būtent šie faktai leidžia klinikai teigti, kad lazerinė regėjimo korekcija sugrąžina žmogui gerą regėjimą visam gyvenimui.

Reklamos užsakovų nuotr.
Svarbiausios šios procedūros ypatybės – ji atliekama tik vieną kartą, yra visiškai neskausminga ir efektyvi. Klinika suteikia 100 % regėjimo po lazerinės regėjimo korekcijos garantiją. Jeigu prieš operaciją pacientui buvo prognozuotas šimtaprocentis regėjimas, tačiau rezultatas yra prastesnis, klinika pasirengusi jam grąžinti visus už lazerinę regėjimo korekciją sumokėtus pinigus. Pacientui taip pat suteikiama galimybė nemokamai atlikti visus reikalingus akių diagnostinius tyrimus. Vienintelė sąlyga – diagnostikos metu neturi būti nustatyta faktorių, galinčių tapti kliūtimis lazerinei regėjimo korekcijai atlikti, o po tyrimų pacientas pasirašo sutartį operacijai atlikti.

Egzistuoja skirtingi lazerinės regėjimo korekcijos metodai, kurie nuolat tobulinami. Klinika siūlo saugų ir efektyvų metodą IQ-LASIK Oxygen, kurio išskirtinumas – tai papildoma fotocheminė akių apsauga operacijos metu. Atliekant lazerinę regėjimo korekciją šiuo metodu komplikacijų galimybė per operaciją ir po jos praktiškai lygi nuliui. Be to, dėl ypač tikslios regėjimo korekcijos, paciento matymas tampa ne tik labai aštrus, bet ir ženkliai pagerėja jo kokybinės savybės: aiškumas, ryškumas, kontrastingumas, dingsta šviesos blyksnių ir vaizdo dvejinimosi tamsoje pojūtis.

Išsamesnė informacija apie lazerinę regėjimo korekciją ir akių kliniką „Novoye zreniye“ Vilniuje – www.eyes.lt ir www.eyestravel.eu.

Užsakymo nr.: PT_62244733

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis