Pavargote nuo prasto regėjimo? Jums - nemokama akių diagnostika!

Vilniuje įsikūrusioje akių klinikoje - itin mažos kainos.

Gyvenate Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje ir pavargote į pasaulį žvelgti pro akinius ar kontaktinius lęšius. Jau senokai svarstote, kad reikėtų ryžtis lazerinei regėjimo korekcijai, pradėjote taupyti pinigus, nes esate įsitikinę, jog tai tikrai brangiai kainuoja. O kur dar baimė, kad rezultatas nepateisins Jūsų lūkesčių...

Jaučiatės ir mąstote būtent taip? Mes galime Jus nustebinti!

Prieš trejus metus Vilniuje įsikūrusios akių klinikos „Novoye zreniye“ siekis – kad lazerinė regėjimo korekcija būtų prieinama kiekvienam, todėl čia siūlomos itin mažos Europoje lazerinės regėjimo korekcijos kainos, tuo pačiu garantuojant aukščiausią aptarnavimo kokybę.

„Šiandien mes žengėme dar vieną svarbų žingsnį, – sako tarptautinio akių klinikų tinklo „Novoye zreniye“ vadovas Olegas Kovriginas. – Sukūrėme naują programą „Regėjimas po lazerinės korekcijos – 100 %”.

Reklamos užsakovų nuotr.
Kiekvienas Vilniaus klinikos pacientas, kuriam galima atlikti lazerinę regėjimo korekciją patobulintu metodu IQ-LASIK Oxygen, turi galimybę nemokamai atlikti visus reikalingus akių diagnostinius tyrimus ir nemokėti už gydytojo konsultaciją, be to, jis gauna garantiją, kad po operacijos jo regėjimas bus šimtaprocentis. Klinikos gydytojai oftalmologai visiškai įsitikinę pačių patobulinto lazerinės regėjimo korekcijos metodo efektyvumu, todėl skelbia, kad grąžins už lazerinę regėjimo korekciją sumokėtus pinigus kiekvienam, negavusiam žadėto rezultato.

Nemokama akių diagnostika bus atliekama ne tik akcijos „Regėjimas po lazerinės korekcijos – 100 %” dalyviams (t. y. tiems, kam lazerinė regėjimo korekcija bus atliekama IQ-LASIK Oxygen metodu), bet ir visiems mūsų pacientams, po tyrimų pasirašiusiems abiejų akių lazerinės regėjimo korekcijos atlikimo sutartį.

Išsamesnė informacija apie akciją, lazerinę regėjimo korekciją ir akių kliniką „Novoye zreniye Vilniuje – www.eyes.lt ir www.eyestravel.eu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis