Atkirtis aterosklerozei - iš Tibeto medicinos lobyno

Pavojinga gyvybei liga nustatoma tik bėgant metams, kai kraujagyslės jau būna stipriai užkalkėjusios.

Aterosklerozę (arterinių kraujagyslių užkalkėjimą) medikai vadina nepastebimai užklumpančia liga. Arterijų standėjimo ir siaurėjimo procesas prasideda dažniausiai trečiajame žmogaus gyvenimo dešimtmetyje, bet požymiai ilgai išlieka nepastebimi. Pavojinga gyvybei liga nustatoma tik bėgant metams, kai kraujagyslės jau būna stipriai užkalkėjusios. Šio proceso metu arterijose, dažniausiai širdies, pakinklių, miego, klubų, taip pat aortoje, susidaro aterosklerozinių plokštelių. Storėjant jų sluoksniui, gresia kraujagyslių užkalkėjimas, galintis sukelti mirtį.

Mirčių nuo kraujotakos sutrikimų vis daugiau

Aterosklerozinių širdies kraujagyslių pakitimų turi 70 proc. 26–39 m. amžiaus žmonių. Nustatyta, kad Lietuva pirmauja pasaulyje pagal mirtis nuo aterosklerozės sukeltų kraujotakos komplikacijų – širdies infarkto ir insulto. Nacionalinė sveikatos taryba praneša, kad dėl kraujotakos sistemos ligų mirštančiųjų skaičius išaugo nuo 645,5 iš šimto tūkstančių gyventojų (2005 m.) iki 719,5 (2007 m.).

Tai sudaro 53 proc. visų mirties atvejų. Grėsmingai daugėja ir vartojančių kardiologinius vaistus: nuo 563 tūkst. 2005 m. iki 626 tūkst. 2007 m. Dažnėja tiek vyrų, tiek moterų mirčių dėl smegenų kraujotakos sutrikimų (5 proc. daugiau atvejų). Dėl kraujo apytakos ligų Lietuvos vyrų gyvenimo trukmė nuo 2005 m. vidutiniškai sutrumpėjo 12 metų, o moterų – 9 metais.

Aterosklerozės priežastys

Staigi mirtis, miokardo infarktas dėl aterosklerozės gali ištikti iš pažiūros visai sveikus žmones, kurių nekamuoja jokie skausmai ar simptomai. Taip nutinka, nes ankstyvose ligos stadijose aterosklerozinės plokštelės kraujagyslėse dar nėra pasidengusios kalkiniu apdangalu, todėl plyšta greičiau.

Reklamos užsakovų nuotr.
Reikia žinoti rizikos veiksnius, kurie skatina kraujagyslių užkalkėjimą: rūkymas, cukrinis diabetas, padidėjęs kraujospūdis, per didelis (arba didėjantis) „blogojo“ cholesterolio kiekis kraujyje, antsvoris, mažas fizinis aktyvumas, klimaksas, hormoninių kontraceptikų vartojimas, nuolatinė įtampa. Šąlančios galūnės, nuolat „tirpstančios“ ir „sunkios“ kojos, sunkumas, diegliai krūtinėje, svaigstanti galva – gali būti pirmieji aterosklerozės simptomai.

Veiksmingas aterosklerozės gydymas ir profilaktika

Kraujagyslių pažeidimus atitolina ir aterosklerozės riziką gali sumažinti iš 20 vaistingųjų augalų ekstraktų gaminamas vaistinis preparatas „Padma Circosan“. Šis jau tūkstantį metų Tibeto medicinoje žinomas vaistas veiksmingai mažina aterosklerozės sukeltus simptomus. Šveicarijoje, Izraelyje, Danijoje, Lenkijoje atlikti išsamūs klinikiniai tyrimai patvirtino, kad preparatas „Padma Circosan“ gerina kraujotaką, efektyviai slopina cholesterolio oksidaciją ir koncentraciją kraujyje.

Reklamos užsakovų nuotr.
Veikliosios augalinės medžiagos didina kraujagyslių sienelių atsparumą, elastingumą, taip sumažindamos insulto ir miokardo infarkto riziką. „Padma Circosan“ – geriausiai kliniškai ištirtas alternatyviosios medicinos preparatas, jo indikacijos patvirtintos daugybės modernių laboratorinių ir klinikinių tyrimų.

Sveikai kraujotakai - kietosios kapsulės „Padma Circosan“
Nereceptinis vaistinis preparatas

Reklamos užsakovų nuotr.
„Padma Circosan“ kapsulėmis lengvinami periferinių arterijų okliuzinės ligos simptomai: dilgčiojimas, tariamojo skruzdžių rėpliojimo, tirpimo ar kitokių nesamų dirginimų jutimas, blauzdų raumenų mėšlungis. Remiantis Tibeto medicinos tradicija, vaistai, kuriuose yra kamparo, tarp jų ir „Padma Circosan“ kapsulės, gerina kraujotaką, slopina uždegimą, sukelia antibakterinį poveikį.

Vartojimas. Jeigu gydytojo nepaskirta kitaip, iš pradžių „Padma Circosan“ vartokite po 2 kapsules tris kartus per parą. Kapsules gerkite likus 0,5 – 1 val. iki valgio, užsigerdami pakankamu kiekiu skysčio. Savijautai pagerėjus, paros dozę galite sumažinti iki 1-2 kapsulių.

„Padma Circosan“, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems. Labai retais atvejais gali sutrikti virškinimo trakto veikla, pasireikšti odos reakcija arba niežėjimas. Kai kuriems jautresniems asmenims labai retais atvejais galimas nervų sistemos sutrikimas, sukeliantis pernelyg greitą, juntamą širdies plakimą ir silpną neramumą. „Padma Circosan“ vartoti negalima, jei yra alergija bet kuriai veikliajai arba pagalbinei „Padma Circosan“ kapsulių medžiagai.

Reklamos užsakovų nuotr.
Veikliosios medžiagos: daginių sosiūrijų šaknys, islandinių kerpenų gniužulai, kininių melijų vaisiai, tikrųjų kardamonų vaisiai, mirobalanų vaisiai, raudonųjų santalų mediena, kvapiųjų pimentų vaisiai, saldžiųjų belų vaisiai, kalcio sulfatas hemihidratas, paprastųjų sinavadų žolė, saldymedžių šaknys, siauralapių gysločių lapai, rūgčių takažolių žolė, auksinių sidabražolių žolė, gvazdikmedžių žiedai, kvapiųjų imbieručių šakniastiebiai, širdalapių sidų žolė, valerijonų šaknys, sėjamųjų salotų lapai, medetkų žiedai, D-kamparas, mėlynųjų kurpelių gumbai.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Jeigu simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku

„Padma Circosan“ kapsules pirkite dabar

  internetinėje vaistinėje.

Daugiau informacijos: www.padma.lt

Užsakymo nr.: PT_63004206

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis