Atviras interviu: dvynukų mama Eglė numetė 11 kg per savaitę!

Iki lapkričio 20 d. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo pagerinti sveikatą – numesk svorio laikydamasi būtent tau sudarytos dietos.

Sudaryti savo dietą gali NordenHealth.com – pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (pačiam tereikia sumokėti registracijos mokestį – 37 Lt).

Interviu su dvynukų mama Egle Žukauskiene (39) iš Kupiškio, kuri per savaitę sulieknėjo 11 kg, laikydamasi savo NordenHealth sudaryto lieknėjimo plano.

- Vakar buvo paskutinė Tavo savaitės kurso diena. Atrodai puikiai! Kaip jautiesi?
- Ačiū. Jaučiuosi daug labiau pasitikinti savimi.

- Kas tave paskatino užzirašyti į programą? Ar mėginai lieknėti anksčiau?
- Esu lieknėjusi anksčiau. Iki vaikų gimimo buvau gana liekna. Nėštumo laikotarpiu gerokai priaugau svorio – vis dėlto du vaikai iš karto. O paskui jau nebepavyko atgauti formų. Lyg ir galvojau apie tai ką valgau, bet tai nepadėjo. Tąsyk ryžtą man atėmė sportinė patirtis – visą mėnesį bėgiojau du kartus per savaitę, bet užuot numetusi svorio, priaugau dar pusantro kilogramo. Be to, tada trūko ir laiko – vaikai reikalavo beveik viso dėmesio. Žinote, kaip yra – jeigu nematai pažangos, visa motyvacija dingsta, bet kai matai realius rezultatus, atsiranda ir noras, ir laikas, ir visa kita. Laimei, suvokiau, kad greitai būsiu jau pusamžio sulaukusi, ir dabar yra geriausias laikas permainoms. Kai aptikau šią programą, mane iš karto patraukė galimybė numesti svorio padedant profesionalams. Todėl dabar esu kaip gyvas pavyzdys to, kad sulieknėti galima greitai, lengvai ir natūraliai.

- Ką darei, norėdama sulieknėtum?
- Atlikau internete testą apie mitybą ir kasdienius įpročius. Sekančią dieną gavau lieknėjimo programą vienai savaitei. Sulaukiau laisvadienių ir pradėjau. Turėjau valgyti tris keturis kartus per dieną plius atlikti kelis dalykėlius, apie kuriuos kasdien gal nebūčiau pagalvojusi. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą prieš valgį, išskyrus pusryčius, turėjau sukamaisiais judesiais masažuoti pilvo apačią 1 minutę. Tai buvo reikalinga tam, kad suaktyvintų nėštumo metu ištampytus audinius ir padėtų atgauti formą. Paskaičiavus, tai buvo dvidešimt masažų po vieną minutę per savaitę. Savo ruožtu per pusryčius turėjau valgyti daug ir sočiai. Kaip įdomu...

- Ką patartumei kitoms moterims, kurios nori numesti kilogramų?
- Pažvelkite tiesai į akis. Kuo greičiau sulieknėsite, tuo laimingesnės būsite!

Gražus sudėjimas yra ne mažiau svarbus, nei sveikata. Tam, kad būtum graži ir laiminga, šiuos dalykus reikia puoselėti kartu. Ekstremalios dietos gali įvaryti depresiją, o badavimas sugrįš dvigubu antsvoriu. Svarbu suprasti, kad stebuklingų priemonių nebūna. Antsvoris turi įtakos ne tik išvaizdai - jis skatina širdies bei kraujagyslių problemų vystymąsi.
Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo Tau sudaryti individualų lieknėjimo planą ir atsikratyti antsvorio. Pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (patiems tereikia sumokėti registracijos mokestį 37 Lt).

Sudaryti savo lieknėjimo plano eik į NordenHealth.com

Respondento vardas ir vieta yra pakeisti privačios informacijos saugumo tikslais.

Užsakymo nr.: PT_63312674

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis