Nemokama mankšta moterims – kūno kontrolei ir gerai savijautai

Norvegijos sporto mokslų mokyklos profesorė Kari Bø Lietuvos moterims siūlo nemokamą mankštos ir fizioterapijos kompleksą „Pelvicore Technique“.

K. Bø dvidešimt metų tyrė ir gydė moteris, turinčias tarpvietės raumenų sutrikimų. Ši profesorės sukurta mankšta populiari visame pasaulyje, o jos rezultatai akivaizdūs jau po kelių savaičių.

Per 20 darbo su moterimis ir jų problemomis metų, profesorė išbandė įvairias fizioterapijos priemones ir fizinio lavinimo ypatumus, kad padėtų dailiosios lyties atstovėms pagerinti tarpvietės raumenų grupės tonusą ir kontrolę.

Svarbiausia tarpvietės raumenų funkcija – prilaikyti vidaus organus, kai moteris šokinėja, bėga, čiaudėja ar kosėja. Taip pat jie uždaro dubens srityje esančius kanalus, sulaikydami šlapimo ištekėjimą. Reta moteris žino, kad neveiksmingai funkcionuojantys tarpvietės raumenys gali tapti prastos laikysenos, įvairių nugaros skausmų, lytinio gyvenimo diskomforto, šlapimo pūslės nekontroliavimo priežastimi. Dažniausiai tai būna fizinio krūvio sukeltas šlapimo nelaikymas.

Sca Hygiene Products nuotr.
Kliniškai įrodyta, kad „Pelvicore Technique“ pratimų kompleksas padeda daugeliui moterų užkirsti kelią šlapimo nelaikymui. Net 70 proc. pusmetį kasdien dariusių šią mankštą moterų visam laikui išgijo nuo įtampos sukelto šlapimo nelaikymo. Puslapyje www.corewellness.lt galima rasti šią problemą išgyvenusių moterų istorijų – kitų pasakojimai padeda visoms atviriau kalbėti šia delikačia tema ir apsispręsti gerinti esamą būklę.

Stuburo stabilumui, laikysenai ir judėjimui svarbūs diafragmos raumenys, pilvo raumenys, nugaros raumenys, tačiau tarpvietės raumenys yra svarbiausia visų raumenų grupės dalis. Vienintelis būdas juos sustiprinti – atlikti pratimus. Kuo dažniau moteris mankštinsis, tuo raumenys bus stipresni.

Pratimai tarpvietės raumenų jėgai didinti yra svarbūs įvairaus amžiaus moterims. Ši raumenų grupė gali susilpnėti arba būti pažeista keliais būdais: gimdymo metu, dėl amžiaus ar tiesiog sumažėjus raumenų tonusui nepakankamai mankštinantis. Norint mankštintis moters amžius ar fizinis pajėgumas didelės reikšmės neturi – „Pelvicore Technique“ mankštos pratimus galima atlikti ne tik gulint ant grindų, bet ir stovint ar net sėdint – jie bus tokie pat veiksmingi.

Sca Hygiene Products nuotr.
Norėdamos būti patrauklios, energingos, pasitikinčios savimi, sveikos ir seksualios, moterys investuoja daug laiko ir pinigų. Kai kurios jų, patirdamos tokį nepatogumą kaip šlapimo nelaikymas, atsisako sporto klubo, gėdijasi ten eiti. Tačiau tai, kad moteris patiria šlapimo nelaikymą besimankštindama, neturėtų trukdyti jai būti aktyviai ir sveikai. Užtenka tiesiog pasirinkti tokią sporto programą, kurios metu nereikėtų bėgioti ar šokinėti.

Adresu www.corewellness.lt galima rasti pratimų programą „Pelvicore Technique“ (20-ies minučių trukmės pratimų kompleksą), taip pat „Instant Control“ programą – pratimų pavyzdžius, kuriuos atlikti rekomenduojama kasdienėse situacijose, taip išmokstant susitvarkyti su šlapimo nelaikymu.

Moterys dažnai mankštinasi pačios, pagal internete rastus pratimus, tačiau be trenerio patarimų yra sunku juos tinkamai atlikti. „Pelvicore Technique“ mankštos tikslas - parodyti moterims, kaip taisyklingai atlikti pratimus. Svarbiausia – mankšta yra visiškai nemokama, o profesorė K.Bø pati demonstruoja ir aiškina pratimų atlikimo techniką.

Užsakymo nr.: PT_63343994

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis