Kaip lengvai sustangrinti pažastų sritį

Pratimai pažastims... Skamba keistokai, ar ne? Tačiau daugeliui merginų ir moterų šioje zonoje susidaro bjaurios riebalinės sankaupos, kurios akivaizdžiai gadina figūrą ir neleidžia dėvėti atvirų viršutinių drabužių. Šiuo atveju dieta nelabai padeda.

Paprastai pažastų srityje susikaupia labiausiai „užsispyrusios“ atsargos, tad treniruotis teks. Ir - norime suteikti jums vilties – sportuojant šį defektą galima pakoreguoti per 3-4 savaites, o visiškai atsikratyti šių riebalinių sankaupų – per porą mėnesių.

Savaitės populiariausi straipsniai:
- Astrologė Rita: prasideda Jaunatis - kaip elgtis? Pranašystės 2014-iems metams
- Ginekologijos skyriuje išgyvento košmaro nepamiršiu visą gyvenimą
- Neįprasti didžių istorinių asmenybių seksualiniai polinkiai

Pratimai pažastims, kuriuos galima atlikti namuose

Įranga: vaikiškas guminis kamuoliukas, kurio skersmuo turi būti ne didesnis nei 35 cm (geriau būtų ne itin sunkus), paprastas tvirtas rankšluostis, tvirta sofos pagalvėlė arba pilateso užsiėmimams skirtas volelis.

Apšilimas. 5 minutes greitai žingsniuokite po kambarį, aukštai keldama kelius. Jūsų tikslas – sušilti, gal net šiek tiek suprakaituoti. Po to 30-50 kartų kelkite rankas prieš krūtinę, stipriai išriesdama nugarą, kai rankas suvedate į priekį. Tai padės sušildyti raumenis ir paruošti juos darbui.

1 pratimas. Kamuolio suspaudimas trijose pozicijose

Atsistokite tiesiai ir paimkite kamuolį į rankas. Pakelkite jį virš galvos ir stipriai delnais spauskite jo paviršių. Pasistenkite nesikūprinti, nekelti pečių link ausų, įtempkite tik krūtinės ir rankų raumenis. Išbūkite šioje pozoje 30 sekundžių. Po to nuleiskite tiesias rankas su kamuoliu taip, kad jos būtų lygiagrečios grindims, suspauskite kamuolį ir vėl išbūkite šioje pozoje 30 sekundžių. Po to nuleiskite kamuolį prie klubų ir vėl laikykite jį suspaustą 30 sekundžių. Pakartokite visą ciklą 4-5 kartus. Pasistenkite atlikdama pratimą kvėpuoti lygiai.

2 pratimas. Rankšluosčio tempimas

Paimkite į rankas rankšluostį taip, kad tarp rankų būtų 40-60 cm tarpas, ir įtempkite rankų bei krūtinės raumenis, o pečius laikykite stabiliai. Įtemptas rankas laikykite 30-60 sekundžių, tada pailsėkite 20-30 sekundžių. Pakartokite pratimą 3-4 kartus.

3 pratimas. Rankšluosčio įtempimas virš galvos

Nekeisdama ankstesnio pratimo rankų padėties, iškelkite rankšluostį virš galvos ir tempkite jį iš visų jėgų, įtempdama viršutinius krūtinės raumenis. Užfiksuokite tempimą 30-60 sekundžių. Šiek tiek pailsėjusi pakartokite pratimą 4-5 kartus.

4 pratimas. Kartelė

Atsigulkite ant pilvo, rankos sulenktos po krūtine, delnai - pečių plotyje. Pasiremkite ant alkūnių bei kojų pirštų, pasikellkite ir įtempkite presą. Fiksuokite pozą 30-60 sekundžių bei pakartokite ją 4-5 kartus.

Papildykite šiais pratimais pažastims jūsų įprastą jėgos treniruočių kompleksą arba darykite juos atskirai 3-4 kartus per savaitę, kaitaliodama treniruočių ir poilsio dienas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis