Moterys po mastektomijos - meniniuose aktuose

Krūties vėžiu susirgusios moterys kovoja ne tik su liga. Ypač jei atliekama mastektomija – pašalinama visa krūtis. Neretai pašlyja santykiai su antrąja puse, moterys pradeda bijoti atviresnių drabužių. Fotografė Isis Charise įamžino mastektomiją patyrusių moterų aktus, imituojančius meno kūrinius su antikos deivėmis.

Fiotografė teigia šiuos meno kūrinius pasirinkusi neatsitiktinai. Pavyzdžiui, Milo Veneros skulptūra laikoma moters grožio etalonu, nors neturi rankų. Arba paveikslas “Veneros gimimas“ gali būti tarsi iš naujo gimusių moterų simboliu. Pasak Isis Charise, moterys, patyrusios mastektomiją, kaip antikiniai meno kūriniai – turinčios savo istoriją, bet vis dar gražios.

Populiariausi savaitės straipsniai:
- Kaip Beata natūraliais dažais margina kiaušinius
- Žvaigždės prieš fotošopą ir po (VIDEO)
- Makiažas 30+ moteriai: akių makiažas (VIDEO)

Nuotraukų seriją, pavadintą „Grace“, aktus fotografuojanti menininkė pradėjo vienam vyrui paprašius įamžinti jo žmoną. Tą dieną studijoje pasirodė žavinga moteris, tačiau per visą fotosesiją ji stengėsi uždengti kuo daugiau kūno, atrodė nepasitikinti savimi. Įpusėjus darbui moteris atskleidė, kad prieš 12 metų nugalėjo krūties vėžį, bet neteko vienos krūties. Galiausiai ji įsidrąsino atidengti po operacijos likusį randą taip, pasak Isis Charise, išsilaisvindama nuo savo baimių.

Fotografės projekto „Grace“ puslapį rasite ČIA, o nuorodą į socialinį tinklą ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis