Pratimai nukarusiam pilvukui – padeda 100 proc.

Kas šią problemą turi, supranta, kokį diskomfortą kelia padribęs pilvukas. Ypač, kai tenka pasirodyti paplūdimyje.

1 pratimas


Pilvu giliai įkvėpkite - kiek įmanoma įtraukdami pilvo sienelę. Vienas, du, trys, keturi, penki. Atsipalaiduodami per burną išpūskite visą orą. Įtraukite pilvą kilstelėdami jį aukštyn, link skrandžio. Lyg norėtumėte jį paslėpti po šonkauliais. Sulaikykite kvėpavimą. Vienas, du, trys. Išpučiate.

Vėl įkvėpkite ir kartokite pratimą tiek kartų, kiek jums metų. Jei negalite iš karto atlikti tokio pratimų skaičiaus, tai pratęskite dienos metu. Šį pratimą galima atlikti ir stovint, ir sėdint aplinkiniams net to nepastebint.

Patikėkite, šis pratimas akivaizdžiai susitvarko su riebalų sankaupomis ir tuo pačiu masažuoja pilvo sienelėje esančius organus.


2 pratimas


„Pikta katytė“. Atsiklaupkite ant kelių, atsiremkite delnais. Kiek įmanoma įkvėpkite per nosį, įtraukdami pilvą po šonkauliais, išriesdami aukštyn nugarą. Galvą nulenkite žemyn, link krūtinės. Tokiu būdu įgaunate piktos katės pozą. Sulaikykite kvėpavimą, ties skaičiumi „8“ iškvėpkite. Grįžkite į pradinę padėtį. Kartokite 3 kartus.


3 pratimas


Šį pratimą greičiausiai žinote nuo vaikystės, dar iš kūno kultūros pamokų. Tačiau tai nemenkina jo efektyvumo. Jis pradeda panaikinti pilvuką, pakelti padribusius šonus, sumažinti riebalų sankaupas ties talija.


Taigi, atsigulkite ant lygaus paviršiaus, rankos už galvos. Kojas vos sulenkite, pėdas – ant grindų.


1. Keliate viršutinę kūno dalį ir kaire alkūne siekiate dešinį kelį.

2. Grįžtate į pradinę padėtį.

3. Dešine alkūne stengiatės pasiekti kairį kelį.

4. Grįžtate į pradinę padėtį.


Kartokite tiek kartų, kol užteks jėgų. Tik pirmą kartą nepersitenkite. Antraip kitą kartą jums nesinorės daryti šio nuostabaus pratimo ar negalėsite jo atlikti dėl raumenų skausmo. Geriau pamažu didinti krūvį raumenims nei pusiaukelėje sustoti.


Dar apie šį pratimą – jis stiprina pilvo įstrižinius raumenis, kurie savo ruoštu degina riebalus ties juosmeniu, ypač šonuose.


4 pratimas


Pats įdomiausias pratimas, kuris vadinasi „Poilsis“. Gulimt ant nugaros, kojos plačiai į šonus, pėdos – po keliais. Kairė pėda – po dešiniu keliu, dešinė pėda – po kairiu. Šis pratimas tempia šoninius kojų raumenis, einančius nuo klubų. Tik būkite atsargūs ir atidūs – pirmą kartą atlikdami pratimą nepertempkite sąnarių. Su kiekviena diena jums pavyks vis labiau, užtikrinčiau.


Padėkite delnus ant grindų palei kūną. Visiškai atsipalaiduokite, užmerkite akis, galvokite apie gerus dalykus. Pagulėkite dvi minutes. O tada atsikelkite ir – į dušą. Jis paskatins jūsų kūną sudeginti dar kalorijų, greitindamas medžiagų apykaitą.


Štai ir viskas. Vos 10 minučių paprasčiausios ir malonios rytinės mankštos padės jums atsikratyti pilvuko, tapti lieknesnei ir labiau džiaugtis gyvenimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis