Seksologas V. Šapurovas: moteriai neskirta patirti orgazmą

Seksologas Viktoras Šapurovas pataria: kaip išmokti pajusti seksualinį malonumą.

„Pamenu klientę, kuri atėjusi pareiškė, kad per du metus pasimylėjo su 180 vyrų. Ji ieškojo savo orgazmo. Gamtos nėra duota moteriai pajausti orgazmą, todėl vyrui tenka įdėti nemažai pastangų, kad moteris pajustų malonumą. Be to, moteris fiziologiškai nenori mylėtis vien pamačiusi gražų vyrą. Iš pradžių ji turi pajausti jam simpatiją, o dar geriau jausmą“, – atskleidžia seksologas Viktoras Šapurovas.

„Moters kūno grožis yra visuotinė vertybė. Joms lyg ir leidžiama jį demonstruoti ir niekas jų nekaltina psichiniais sutrikimais, tačiau jei taip ima elgtis vyras – jis bus išvadintas ekshibicionistu“, – tikina psichoterapeutas V. Šapurovas.

Gydytojas „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje šiandien 18.50 val. „Viskas bus gerai“ atskleidė, kiek reikia meilės aktų tam, kad pora atrastų savo malonumo modelį ir net pasidalino patarimais, kaip sužadinti moterų seksualumą.

Kodėl skyrybų metu kai kurios moterys pasidaro seksualesnės? Kaip apsisaugoti nuo vasaros romanų ir kodėl apskritai reikia nuo jų saugotis?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis