5 dienų vaisių, daržovių ir baltymų dieta

Trokštate pasipuošti seksualiausia savo suknele, deja, ji šiemet kažko šiek tiek ankštoka. Nenusiminkite, štai patarimai, padėsiantys gražiai sulieknėti per 5 dienas, juolab kad viskas ne taip jau ir nebrangu, nesudėtinga ir sveikatai nekenksminga...

Populiariausi straipsniai:
- Horoskopas 05.08-15: ko reikėtų pasisaugoti?
- Odos šveitimas: nedarykite klaidų
- Gydytojai atvirauja: kurių vaistų jie negertų
- Makaronai su vištiena

Pirma diena – vaisiai

1–1,5 litro vaisių sulčių (be tirščių, o dar geriau visai be cukraus) reiktų padalyti į 6 lygias porcijas. Gerti ne kada užsimanysite, o tolygiai, kaskart praėjus vienodam laiko tarpui. Jei ištrokšite, atsigerkite vandens, bet nepersistenkite.

Antra diena – vaisiai

1–1,5 kg šviežių skirtingų vaisių suskirstykite į 6 lygias dalis ir suvalgykite per dieną. 100 g obuolių – tik 58 kcal, kriaušių – 62 kcal, apelsinų – 46 kcal.

Trečia diena – baltymai

500 g neriebios varškės reikia suvalgyti per 6 kartus, užgeriant mineraliniu vandeniu arba kefyru.

Ketvirta diena – daržovės

1–1,5 litro daržovių sulčių (morkų, pomidorų, burokėlių ar mišinių iš jų) padalykite į 6 porcijas ir per dieną išgerkite.

Penkta diena – daržovės

1–1,5 kg šviežių daržovių (morkų, pomidorų, kopūstų, agurkų, griežčių ir kt.) padalykite į tas pačias 6 porcijas ir per dieną suvalgykite. Daržoves, kurių „žalių“ valgyti nemėgstate, galima išvirti šiek tiek pasūdytame vandenyje. Bet jokių riebalų ar aliejų!

Galite viską pakartoti po 10 dienų. Pertraukos tarp kursų metu pasistenkite maitintis įvairiau, bet nevartokite jokių riebių patiekalų, gaminių iš miltų ir bulvių.

Jei tarp valgymų „mirtinai“ norisi ko nors užkrimsti, rinkitės morką ar obuolį. Ir laikykitės kelių svarbių taisyklių:

* Po pietų nepasiduokite atsipalaidavimo būsenai. Tuo laiku geriau susiplanuokite kokį nors judėjimo reikalaujantį darbelį. Bet kokį maistą turi suvirškinti ne tik skrandis, bet ir raumenys.

* Jei kas nors suerzino, neieškokite paguodos valgydamos iš peties.

* Venkite barnių. Supykęs žmogus, o ypač moteris, valgo viską, kas pasitaiko po ranka.

www.sveikas.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis