Oda nudegė saulėje? Į pagalbą - liaudiškos priemonės

Visi žinome, kad odą reikia saugoti nuo saulės: teptis ekologiškais kremais nuo saulės, dėvėti kepurę plačiais kraštais ir vasarą, kai saulė karšta, nepersikaitinti. Tačiau vasarą, kai saulė kaitri ir šviečia visą dieną, labai lengva nudeginti odą. Jei jau taip nutiko, reikia odai padėti.

Šių dienų skaitomiausi:
- Joms 50+, 60+, 70+, tačiau laikas jų neveikia (FOTO)
- Įvairius lieknėjimo būdus išbandžiusi Rūta rado, kaip atsikratyti nemenko viršsvorio + DIETA
- Pratimai gražiam užpakaliukui suformuoti ir celiulitui panaikinti
- Madingiausia nagų forma ir populiariausios nagų lako spalvos šią vasarą
- 9 dalykai, kurių vyrai trokšta lovoje
- 5 tikros istorijos, įkvėpusios garsiausius siaubo filmus

- Grietininis mėlynių pyragas

* Varškės-sodos kaukė. Rekomenduojama ant sudirgusių vietų uždėti varškės, išmaišytos su geriamosios sodos tirpalu, kuris ramina odą. Kaukę laikyti 15-20 min. Paskui nusiplauti drungnu vandeniu.

* Kefyro/ jogurto kaukės. Šiuos pieno produktus reikia tepti tiesiai ant odos, jie puikiai nuramins sudirgusią odą. Kaukę laikykite apie 15-20 min. Paskui nusiplauti drungnu vandeniu.

* Šviežių bulvių kaukė. Šviežia bulvė sutarkuojama ir masė uždedama ant veido. Jei veido oda sausa, galima pridėti grietinės ar aliejaus. Kaukę dėti tiesiai ant veido ir pagulėti 15-20 min. Paskui nusiplauti drungnu vandeniu.

* Jeigu ne tik "perdegėte", o ir šilumos smūgis ištiko, reikia nedelsiant įvynioti žmogų į šaltu vandeniu sušlapintą paklodę ir skubiai kviesti greitają pagalbą.

gileskromelis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis