Kaip senstame pagal zodiako ženklą

Kiekvienas kitaip jaučia amžių. Vienas ir sulaukęs 50 m. jaučiasi 20-ies, kitas būdamas 30-ies jaučiasi tarsi 80-metis. Panagrinėkime, kaip sensta zodiako ženklai.

Avinai linkę nepastebėti savo amžiaus. Jie gyvena šia akimirka, negalvoja, kas jų laukia rytoj. Dvasinė stiprybė padeda jiems išsaugoti jaunystės energiją iki pat senatvės. Gal Avinas iki senatvės nenešios rokeriškos striukės, bet nepaliaus domėtis ir žavėtis motociklais. Ir įdės į tai ne ką mažiau energijos nei anksčiau.

Jaučiai mėgsta sočiai pavalgyti, neretai padaugina, todėl su amžiumi dažniausiai sustambėja. Bėgant metams užsispyrę Jaučiai tampa dar mažiau lankstūs – tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Tačiau jie labai ištvermingi, tad nepaisant ligų jie dažniausiai gyvena labai ilgai.

Dvyniai jaunystėje užsibrėžia tikslus ir palaipsniui eina į priekį, nė neketindami bėgant metams lėtinti tempo. Neverta tikėtis, kad Dvyniai pareis iš darbo anksčiau. Net vyresnio amžiaus Dvynių nepamatysite besiilsinčių, išsitiesusių prie židinio. Kilimas karjeros laiptais truks iki pensijos, o jei bus galimybių – dar ir po pensijos.

Vėžiai būna dviejų tipų: tie, kurie niekada nesuauga, ir tie, kurie senatvėje mėgsta rūpintis aplinkiniais, kaip motina Terezė. Vėžiams, kaip ir Liūtams, norisi, kad visi juos gerbtų. Vėžiai būna puikūs „klasikiniai“ seneliai ir senelės, kokius juos nori matyti dauguma vaikų.

Liūtai iš prigimties geranoriški ir solidūs, metams bėgant šios savybės vis stiprėja. Į senatvę jie tampa ramiomis, oriomis, kiek apaugusiomis nereikalingais kilogramais asmenybėmis. Jiems vis labiau norėsis visuotinės pagarbos, autoriteto, kartais netgi garbinimo, norėsis būti daugeliui pavyzdžiu. Būtent dėl šios priežasties jie pasistengs pasiekti pagrindinių gyvenimo tikslų ir kuo greičiau surimtėti.

Daugelis Mergelių su amžiumi pradeda vis negatyviau vertinti aplinkinį pasaulį, ypač jeigu nebekontroliuoja joms būdingo polinkio perdėtai kritiškai viską vertinti. Jos labai stengiasi gražiai atrodyti, gerai jaustis, jos nuolat tobulina savo mąstymą, todėl senatvę sutinka pasitempę džentelmenai ir damos, gal kiek griežtoki, bet labai protingi.

Svarstyklės visada labai rūpinasi išvaizda, todėl imsis bet kokių priemonių, kad tik atitolintų raukšlių atsiradimą ir neapaugtų nereikalingais kilogramais. Ir joms pavyksta. Netgi sulaukusios 80 metų Svarstyklės tvirtins, kad joms nėra nė 40-ies.

Skorpionai į senatvę tampa orūs, solidūs. Jie mėgsta laikyti save filosofais, sukaupusiais su metais daug išminties. Na, tai tiesa. Deja, pagyvenę Skorpionai labai dažnai per daug susikoncentruoja į asmeninius pasiekimus ir tikslus, tai netgi gali tapti manija.

Kaip ir Avinai, Šauliai nė už ką nenori galvoti apie senatvę. Kartais tokios mintys juos tarsi apsėda, jie pradeda kankinti aplinkinius klausimais, kokio amžiaus jie atrodo, tikėdamiesi sulaukti komplimentų. Žodžiu, tokie komplimentai pasiteisina, juk Šauliai, nepaisant nenoro savimi rūpintis, įsigudrina išsaugoti seksualumą ir patrauklumą iki gilios senatvės.

Ožiaragis – ženklas, kuris suvokia laiką priklausomai nuo jį valdančio Saturno – planetos, kuri atsakinga už laiką ir jo tėkmę. Įdomu tai, kad Ožiaragiams laikas teka priešinga kryptimi. Ožiaragiai jau gimsta mažais senukais – rimti ne pagal metus, išmintingi ir atsakingi, o su amžiumi jie tampa vis vaikiškesni. Senatvėje Ožiaragiai elgiasi visiškai kaip vaikai.

Vandeniams didelę įtaką daro Saturnas, todėl jie vaikystėje, kaip ir Ožiaragiai, būna labai rimti. Su metais Vandeniai tampa vis ekscentriškesni, nustoja paisyti, ką kiti apie juos galvoja, ir sulaukę 80-ies gali pasielgti taip, kaip jiems šaus į galvą.

Žuvys paniškai bijo senatvės. Jiems atrodo, kad dar šitiek daug nepadaryta, nepamatyta. Būtent dėl šios priežasties Žuvys dažnai randa laiko apmąstyti savo gyvenimo etapus, sulyginti balansus, paskaičiuoti, kas prikaupta. O juk kuo mažiau Žuvys jaudinsis, tuo ilgiau ir laimingiau gyvens. Juk niekas taip netrumpina gyvenimo, kaip nuolatinis nerimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis