Mankšta, kuri moterims sukelia orgazmą

Sporto salių vengiančioms ir nedarančioms mankštos moterims mokslininkai pateikė itin gundančią motyvaciją. Sportuojant galima patirti orgazmą. Šiam reiškiniui net buvo suteiktas pavadinimas – fizinio aktyvumo sukeltas orgazmas. Be to, buvo išskirti pratimai, kurie labiausiai jį skatina.

Indianos universiteto mokslininkai atliko tyrimus ir išsiaiškino, kad atliekant tam tikrus pratimus moterys gali pasiekti orgazmą. Tai pirmas tyrimas, kuris įrodė, kad moters orgazmui nereikia sueities ar erotinių fantazijų. Tyrimų dalyvės patvirtino, kad orgazmą pajusdavo be jokių kitokių erotinių dirgiklių – tik atliekant tam tikrus pratimus.

Atliktame tyrime skelbiama, kad labiausiai orgazmo galima tikėtis lipant virve ar stulpu, minant dviratį ar kilnojant svarmenis. Visa veikla, kuri priverčia darbuotis pilvo raumenis. Iš apklaustų moterų, kurios orgazmą patyrė sportuodamos, 45 proc. darė pratimus pilvo raumenims, 26 proc. kilnojo svarmenis, 20 proc. užsiėmė joga, 16 proc. mynė dviratį, o 13 proc. bėgo. Beja atsirado net tokių laimingųjų, kurios orgazmą gali patirti sparčiai eidamos.

Skaitomiausi straipsniai:
Skaitytoja Indrė: per pusmetį numečiau 40 kg.(FOTO: prieš ir po)
Romantiškos R. Kalinkino idėjos vasariškam įvaizdžiui (FOTO)
Būdama 17-kos sužinojo, kad neturi vaginos (FOTO)
Architektas: greitai suręsti statiniai greitai ir sensta
Iš senelių paveldėti receptai – unikaliausias turtas. RECEPTAI

Vienas efektyviausių treniruoklių orgazmui iškviesti yra taip vadinama „kapitono kėdė“. Šį treniruoklį galima rasti kiekvienoje sporto salėje. Pratimas atliekamas stovint ir sulenktas alkūnes pasidėjus ant porankių. Tuomet įtempus pilvo raumenis link smakro pritraukiami keliai ir vėl juos nuleidžiant.

Deja, apklaustos moterys taip pat prasitarė, kad orgazmo sportuojant jos negali kontroliuoti. Niekada nežino ar jį pasieks ir kokio stiprumo bus. Mokslininkai šį reiškinį grindžia labai paprastais paaiškinimais. Sportuojant paspartėja širdies darbas ir padidėja kraujo spaudimas. Dirbant pilvo raumenimis ir atsiradus trinčiai tarp kojų, dubens sritis tampa itin jautri, todėl galima pajusti orgazmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis