Kristina Brazauskienė tiki: mano vyrą dar buvo galima išgelbėti

Ką daryti sužinojus, kad sergi vėžiu? Kaip gyventi, kad juo nesirgtum?

TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus kalbama itin jautria tema. Ką daryti sužinojus, kad sergi vėžiu? Kaip gyventi, kad juo nesirgtum? Atsakymų į šiuos klausimus ieškos laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas bei studijos svečiai.

Vėžys – liga, kuriai nesvarbu nei žmogaus amžius, nei socialinė padėtis: juo serga ir vaikai, ir seneliai, ir vargšai, ir prezidentai. Studijoje medikai, sveikuoliai, žaliavalgiai, liaudies medicinos atstovai diskutuos ką daryti susirgus vėžiu – pasikliauti onkologais ar kreiptis ir į liaudies medicinos žinovus?

„Aš esu už tai, kad tradicinė medicina būtų derinama su liaudies“, – teigs R. Ščiogolevaitė šio ketvirtadienio laidoje 19.30 val.

„O aš manau, kad jokios liaudiškos gydymo priemonės ir želmenų sultys negali išgydyti vėžio, todėl pasikliauju tik tradicine medicina“, – prieštaraus K. Krivickas.

Laidos „Ginčas be taisyklių“ studijos viešnia prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė atvirai papasakos, ką jai su vyru teko išgyventi kovojant su šia liga. „Aš tikėjau, kad Algirdas pasveiks. Drąsinau jį neprarasti vilties. Per naktis sėdėdavau prie kompiuterio ir ieškojau naujovių, padedančių įveikti vėžį. Išbandėme viską – ir liaudiškas priemones, ir chemoterapiją“, – dėstys ponia Kristina.

Žinoma moteris atskleis, jog ieškant gydymo paaiškėjo, kad jos vyras priklauso tiems keliems procentams žmonių, kuriems chemoterapija netinka, nes tik susilpnina imuninę sistemą.

„Tada sužinojau apie naują vaistą Amerikoje, kurio tuo metu dar nebuvo rinkoje, bet kuris jau buvo bandomas laboratorijose. Šis vaistas veikia tiesiogiai vėžines ląsteles. Viena Amerikos klinika, padedant mūsų draugams, sužinojusi, kad pagalbos prašo Lietuvos prezidentas, sutiko, kad Algirdas atskristų ir išbandytų jų vaistus. Bet Algirdas atsisakė tokios galimybės, jam buvo per sunku skristi tuo metu taip toli. Manau, jį buvo galima išgelbėti, bet tokia buvo jo valia“, – atsidususi pasakys K. Brazauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis