Kaip apsisaugoti nuo odos pažeidimų dėvint sauskelnes?

Dėl silpnos šlapimo pūslės visame pasaulyje kenčia milijonai žmonių. Manoma, kad 2025 m. vyresnių nei 65 m.i žmonių skaičius išaugs 35 proc. – net 82 proc. šios amžiaus grupės atstovų vargins rimti šlapimo nelaikymo sutrikimaiii. Iki 50 proc. šlapimo nelaikančių žmonių kenčia nuo odos sudirgimo. Kaip jiems padėti?

Kokie veiksniai žaloja dėvinčiojo sauskelnes odą?

Pagrindiniai veiksniai, neigiamai veikiantys apsauginę odos funkciją, yra nuolatinė drėgmė ir dėl šlapimo nelaikymo pakilusi odos temperatūra. Taip pažeidžiamas odos apsauginis barjeras. Dėvint uždaras, orui nelaidžias sauskelnes, viduje gali susidaryti šilumos efektas ir kondensuotis drėgmė. Tai sukelia tarpvietės pažeidimus, dermatitą. Netinkamai parinktų higienos priemonių pasekmė – sudirgusi oda, tarpvietės uždegimai, dermatitas.

Ar įmanoma, kad dėvint sauskelnes oda būtų sveika?

Tai gali užtikrinti tik tinkamai parinktos sauskelnės. Kodėl parinkti sauskelnes yra ne taip paprasta? Dažnai pacientams, ypač vyresnio amžiaus, trūksta žinių, jie nemoka naudotis tokiomis priemonėmis, nežino, pagal ką pasirinkti. Verta žinoti, kad pirmiausia sauskelnės parenkamos pagal:
* Dydį (atsižvelgiant į paciento apimtis). Čia gali patarti slaugytojas, vaistininkas.
* Sugėrimo laipsnį (įvertinant, kiek smarkiai progresavęs šlapimo nelaikymas ir kiek šlapimo vidutiniškai išsiskiria).
* Sauskelnių tipą (atsižvelgiant į paciento poreikius – kokia liga jis serga, kokioje padėtyje gali būti keičiamos sauskelnės, ar slaugomas pacientas yra gulintis).

Visiems pacientams būtina individuali priežiūra, kurią užtikrinti padeda platus bendrovės „TENA“ sauskelnių ir įklotų asortimentas.

ConfioAir™ technologija leidžia odai kvėpuoti ir išsaugo sveiką odą

ConfioAir™ technologijos produktai sukurti siekiant padidinti oro pralaidumą, kartu išlaikant sausumo ir komforto pojūtį. Visos pasirinktos medžiagos patikrintos dermatologų, minkštos ir švelnios. Pralaidumas orui itin svarbus esant šlapimo nelaikymui, taigi oda išlieka sveika, o žmogus jaučiasi patogiai. Pasak bendrovės „TENA“ Pasaulinių prekės ženklų inovacijos skyriaus vadovo Franko Strako, produkto tyrimo metu daugiau nei 200 slaugytojų patvirtino, kad ConfioAir™ technologijos gaminiai išsaugo sveiką odą. Slaugytojai taip pat atkreipė dėmesį į didesnį komfortą, kurį patiria šį produktą naudojantis žmogus, o tai padeda gerinti slaugos kokybę. Slaugytojai pabrėžė, kad produktas tapo patogesnis naudoti, taigi slaugos kokybė labai pagerėjo.

Nuo šiol ConfioAir™ technologija pasižymi TENA Slip sauskelnės

TENA Slip su ConfioAir™ – anatominės sauskelnės, tinka gulintiems
mažai judantiems pacientams, patiriantiems vidutinės ar sunkios formos šlapimo nelaikymą. Jos padeda išsaugoti sveiką odą, leidžia jai kvėpuoti ir patikimai apsaugo nuo šlapimo pratekėjimo. Nauji platesni kibūs lipukai tvirtinami bet kurioje sauskelnių vietoje, juos galima atsegti ir užsegti daug kartų. Sugeriamasis sauskelnių sluoksnis greitai sugeria šlapimą ir sulaiko jį viduje.

Užsakymo nr.: PT_67031160

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis