Žinomos šalies moterys dėl grožio ir sportuoja, ir badauja

Šylant orams, rūpintis savo figūra skuba ne tik žvaigždės, bet ir visos moterys. Įžymybės negailės patarimų visiems, norintiems sulieknėti, ir pasidalins savo patirtimi tirpdant antsvorį.

Šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ atėjusio pavasario proga skaičiuos Lietuvos gražuoles, atsikračiusias nereikalingų kilogramų.

Vitalija Katunskytė papasakos, kaip atsikratė šimto kilogramų, Laima Tamulytė-Stončė pasidžiaugs netekusi lygiai pusės savo svorio, Laima Žemaitytė neslėps sulieknėjusi dešimčia kilogramų, savo grožio paslaptis atskleis Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva, Kristina Ivanova, Joana Bartaškienė, Birutė Dambrauskaitė, būrėja Vaiva Budraitytė ir Kristina Brazauskienė.

„Mano sveikatos ir grožio paslaptis – reguliarus organizmo valymas bado dieta. Reguliariai badauti pradėjau gal prieš dešimt metų. Ir jaunystėj badaudavau, bet ne reguliariai. Dauguma gali pabadauti pusantros paros arba trisdešimt šešias valandas, ir jei kartą savaitėj taip darysite, tai jūs pamatysit, kad net akys kitaip švies, kitos mintys bus. Jūs nesiskųsite, kad bijot senti“, – pasakos būrėja V. Budraitytė.

„Mielos moterys, amžius – ne kliūtis gerai atrodyti ir būti sveikai. Sportas yra sveikata, nes padaro kūną stangresnį. Jūs pažiūrėkit į mane, man 65-eri. Tai, kaip aš atrodau, yra dėl sporto. Beje, mano genetika prasta. Tėvai buvo stambuoliai, bet energingi. Aš normaliai visą gyvenimą atrodau tik dėl sporto. Aš neturiu tokių duomenų kaip tos ilgakojės, ūgio neturiu. Bet manau, kad esu sportiška, nesudribus“, – puikia fizine forma džiaugsis energingoji J. Bartaškienė, šiuo metu su gerokai jaunesniais konkurentais šokinėjanti nuo bokštų tramplinų projekte „Šuolis“.

„Per dvejus metus numečiau dešimt kilogramų, nes tiesiog mažiau valgau, mažinu porcijas. Anksčiau suvalgydavau tris cepelinus, dabar – vos vieną, o svoris nukrito be jokio kankinimosi dietomis“, – teigs dainininkė L. Žemaitytė.

„Man nebepadėjo net skrandžio mažinimo operacijos. Tiesa, po operacijos numečiau kalną svorio, net šimtą kilogramų, bet svoris vis vien truputį ataugdavo, nes aš esu linkusi į tukimą, to neišoperuosi. Todėl dabar pradėjau sportuoti, sunku scenoje stovėti, kai daug sveri, paskausta ir kojos, ir nugara“, – prisipažins dainininkė V. Katunskytė.

Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų? Atsakymai – šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ su Vitalijum Cololo, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kviestiniu svečiu – humoristu Raimondu Bingeliu, pasakosiančiu dešimt anekdotų apie dietas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis