Stiklinė vandens padės išvengti insulto ir infarkto

Visada yra kažkas, ko mes dar nežinome...

Paklausėme gydytojo, kodėl dažnai žmonės gausiai šlapinasi naktį. Kardiologas atsakė, kad dieną, kai daugiausiai būname vertikalioje padėtyje, sunkio jėga sulaiko skystį apatinėje mūsų kūno dalyje, paprastai kojos tinsta dieną.

O kai atsigulame ir apatinė kūno dalis (kojos ir kt.) atsiduria vienoje padėtyje su inkstais, tai priverčia inkstus šalinti vandenį, nes taip paprasčiau. Šis principas susijęs su tolesniais faktais.

Visi žinome, kad reikia gerti vandenį – jis padeda organizmui išplauti iš kūno toksinus. Bet yra viena sąlyga – svarbu vandenį gerti tinkamu laiku. Štai ką patarė kardiologas.

Kai vandenį geriame konkrečiu metu, jo poveikis organizmui stiprėja:

– 2 stiklinės vandens tik nubudus padeda suaktyvinti vidaus organų veiklą;
– 1 stiklinė vandens pusvalandis iki valgio skatina virškinimą;
– 1 stiklinė vandens prieš maudantis vonioje padeda sumažinti arterinį kraujospūdį;
– 1 stiklinė vandens prieš einant miegoti padeda išvengti insulto ar infarkto.

Be to, anot gydytojo, prieš miegą išgertas vanduo padeda išvengti naktinio kojų mėšlungio. Kojų raumenims ieškant hidratacijos, juos nevalingai ir skausmingai sutraukia, ir mus pažadina mėšlungis.

Kardiologas pareiškė, kad jei kiekvienas šią informaciją perskaitęs žmogus apie tai papasakos dar 10-iai žmonių, gali būti išgelbėta ne viena gyvybė.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis