Bulvių daigai gali išgydyti astmą ir vėžį

Rekomenduojame susipažinti su priemone, kuri gali išgydyti daug sunkių ligų ir netgi vėžį. Šio liaudies medicinos vaisto pagrindą sudaro bulvių daigai.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Kopūstų dieta – plokščias pilvas per 14 dienų
- Kaip atnaujinti namus pavasariui be didelių išlaidų?
- Savaitės horoskopas: pagaliau galėsime atsikvėpti
- Savaitės ikona. Kodėl dizainerė A. Kuzmickaitė nemėgsta ryškiai rengtis?
- Kepta vištienos krūtinėlė su įdarytomis bulvėmis

Juos reikia susmulkinti, suberti į kokį nors indą ir užpilti 96 laipsnių spiritu. Spirito kiekis priklauso nuo turimų bulvių daigų kiekio.
Orientuotis reiktų taip: spirito turi būti per du pirštus virš susmulkintų daigų. Antpilas turi stovėti dvi savaites, paskui jį reikia nusunkti per dvigubai sulenktą marlę.

Prieš vartojimą reikiamą kiekį antpilo skieskite su 200 mililitrų vandens. Gerti reikia du kartus per dieną.

Vartojimo schema tokia: reikia pradėti nuo vieno lašo, kiekvieną dieną dozė didinama vienu lašu, kol pasiekia 25 lašus. Paskui kasdien lašų kiekį reikia mažinti, kol vėl pasiekiamas vienas lašas. Tai ir yra visas gydymo kursas.

Reikia atlikti du tokius gydymo kursus iš eilės, jeigu įmanoma, be pertraukos.

Bulvių daigų antpilas padeda atsikratyti astmos, širdies skausmo, visiems laikams pamiršti galvos skausmą, normalizuoti kraujo spaudimą, o reguliarūs kompresai su šiuo antpilu padės atsikratyti hidradenito (prakaito liaukų uždegimą). Svarbiausia yra tai, kad bulvių daigų antpilas gerina būklę sergant vėžiu, mažina navikus.

Tačiau nereikia pamiršti, kad nepaisant stebuklingų galių, bulvių daigų antpilas dar ir nuodingas. Todėl tiksliai laikykitės rekomenduojamų dozių ir gydykitės labai atsargiai.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis