Gintarė Karaliūnaitė–Canuel – kaip lieknėja žinoma moteris

Lieknėjimo karštligė pavasario metu įtraukia daugelį moterų, tarp jų ir pramogų pasaulio atstoves. Išimčių sau nedaro ir po motinystės atostogų į sceną grįžtanti dainininkė Gintarė Karaliūnaitė–Canuel.

Skaitomiausi tekstai:
- 5 grožio kryptys ir moterys, kuriomis verta sekti ateinantį sezoną
- Insulto požymiai – kaip padėti ir išgelbėti gyvybę
- Savaitės horoskopas: iki švenčių situacija pasikeis
- Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati
- Velykų boba, kurios receptui - daugiau nei 200 metų

Kaip lieknėja žinoma moteris

„Gimus dukrytei, buvau prisižadėjusi pati ją maitinti ir neriboti mitybos, kad nesuprastėtų pieno kokybė. Dėl svorio nesijaudinau, nes tai natūralūs kūno pokyčiai, tačiau atėjo laikas susiimti ir padirbėti dėl gražesnių kūno formų“, - mintimis dalijasi projektui „Dainuok mano dainą“ besirengianti atlikėja, atviraujanti, jog yra užsibrėžusi atsikratyti po gimdymo priaugtais 20 kilogramų.

Stebuklai ar sunkus darbas?

Kiekviena naujai iškepta mama pripažįsta, jog ant rankų sūpuojant mažą stebuklą, laiko ir įkvėpimo gražaus kūno puoselėjimui beveik nelieka. Po gimdymo papilnėjusi figūra ar stangrumą praradusi oda – tikrai nėra tai, ką ant scenos norėtų pademonstruoti ir į sceną grįžtanti atlikėja Gintarė: „Iki nėštumo savo figūra visuomet buvau patenkinta, o ir buvimas viešumoje įpareigoja rūpintis figūra, nes prieš kameras kilogramų nepaslėpsi. Dabartinė išvaizda manęs netenkina, o ir vyras iki nėštumo mane matė kitokią, tad noriu susigrąžinti prarastas formas“.

„Studio Shape“ klinikos specialistė Dijana Jankauskienė atskleidžia, jog stebuklingų priemonių nėra, tačiau manyti, jog žinomos garsenybės nepriekaištingą išvaizdą pasiekia vien tik plušėdamos sporto salėse, – taip pat naivu.

„Nekalbu apie kraštutinumus, kuomet badaujama ar gulamasi ant operacinio stalo – dabar tai keičia procedūros, kurių dėka vos po vienos valandos masažo apimtis galima sumažinti iki 3 cm“, - teigia specialistė.

Pogimdyminiai „džiaugsmai“

„Pirmasis bandymas atsikratyti po gimdymo priaugtu svoriu buvo nesėkmingas. Numečiau 6 kilogramus, tačiau toliau tebemaitinant Sofiją ar po bemiegių naktų pasilepinant pyrago gabalėliu prie arbatos, svoris kaipmat grįžo. Tada supratau – reikia susiimti ir keisti gyvenimo būdą“, - patirtimi dalijasi žinoma atlikėja.

Po gimdymo ne tik pakinta audiniai, sutrinka hormonų pusiausvyra, bet ir išsibalansuoja kiti kūno pokyčius lemiantys procesai. Sveika mityba tokiu atveju padeda, tačiau pirmiausia reikia šalinti problemą sukeliančias priežastis: atstatyti kraujotaką, pagreitinti nuo mažo fizinio aktyvumo nėštumo metu dar labiau sulėtėjusį limfos greitį.

„Dar nenutraukiau maitinimo, todėl jokių griežtų dietų nesilaikau. Dabar kovoju su vėlyvais užkandžiavimais, o kaloringus saldumynus keičiu pačios ruoštais ledais su pasukomis, bananu, cinamonu, imbieru ir aitriosiomis paprikomis“,- savo receptu dalijasi Gintarė. Moteris taip pat reguliariai lankosi pas masažo ir kūno modeliavimo procedūras atliekančius specialistus.

Drastiškų mitybos pokyčių kaip ir staigaus fizinio krūvio imtis pavojinga, o žindančių mamų organizmas dar linkęs užlaikyti skysčius bei kaupti maisto medžiagas, tad kova gali prilygti pasipriešinimui vėjo malūnams. D. Jankauskienė pataria naudotis visuomet pasiteisinančia vadinamąją „Trijų taisykle“: sureguliuoti mitybą, kuo daugiau judėti ir pasirinkti tinkamas kosmetines procedūras, kad vėliau netektų nusivilti rezultatais.

Svarbiausia - tinkamos priemonės

„Net ir negimdžiusiai moteriai sunkiausia koreguoti kūno linijas atskirose srityse - pavyzdžiui, panaikinti tik pilvuką ar riebaliukus šlaunų srityje. Įvairūs masažai ir įvyniojimai skirti tik paviršiniam gydymui, todėl Gintarei rekomendavome išbandyti radijo dažnio bangomis ir infraraudonaisiais spinduliais atliekamą procedūrą, kurios metu riebalai veikiami net 15 mm gylyje“,- aiškino Dijana. Šį kartą rezultatai nenuvylė - po pirmosios procedūros praėjus vos dviem savaitėms Gintarė džiaugiasi netekusi beveik 4 kilogramų, klubų sritis sumažėjo 2,5 centimetrais, o pilvo – net 3,5 centimetrais.

Lieknėjimo programą pradėjusi dainininkė nori atgauti ne tik dailias kūno formas, bet ir išlaikyti stangrią odą. Atsisakius kenksmingų produktų ir atliekant masažines procedūras audiniuose pagerėja mikrocirkuliacija, suaktyvėja limfinė veikla, tad oda tampa lygesnė ir stangresnė.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis