Ką valgo J. Lopez, kad jai pavyksta išlaikyti tobulą figūrą

Šokėja, aktorė, dainininkė, filantropė, dvynukų mama Jennifer Lopez jau daugelį metų visą pasaulį stebina savo žavesiu ir moteriškumu. Be viso to, atlikėja gali pasigirti nuostabiomis kūno linijomis. Jennifer myli savo kūną ir juo rūpinasi diena iš dienos, tačiau niekada savęs nealina dietomis ir mėgaujasi įvairiu maistu.

- Freddie Mercury: biseksualumo neslėpusi pasaulio žvaigždė, meilės paieškos ir orgijos, kurios lėmė tragišką baigtį
- Organizmą valanti arbata - per 3 dienas -5 kg
- V. Pauliukaitis: pagalvojau logiškai - jei dirbsiu šį darbą, kokie užaugs mano vaikai?
- Lietuvis Jonukas norvegių lesbiečių šeimoje? Nemanau, kad tai problema
- Kodėl vyrai augina barzdas: dėl mados, prestižo ar moterų?
- Bulviniai blynai kitaip

728x200-1c.jpg">

„Miksuok“ kardio pratimus. Ekspertų nuomone, fiziniai kardio pratimai yra viena iš efektyviausių priemonių norint pašalinti suvartotas kalorijas. Be įprastų kardio pratimų Jennifer į savo dienotvarkę dažnai įtraukia važinėjimąsi dviračiu, bėgiojimą, boksą ir kopimą laiptais. Jennifer pataria neapsisoti ties vienu ar keliais pratimais, nes kūnas prie jų paprasčiausiai pripranta ir jie praradnda savo efektyvumą. „Miksuojant“ įvairias fizines veiklas mūsų kūnas nežino ko tikėtis ir taip stipriau reaguoja į gaunamą krūvį.

Vida Press

Nesivargink mesdama svorį. Jennifer Lopez yra viena iš tų nedaugelio žmonių, kuri mano, jog svorio metimas dietų pagalba yra paprasčiausias organizmo alinimas. Vietoj to, ji pirmenybę teikia savo kūno „šlifavimui“ ir formų tobulinimui nemesdama svorio drastiškais mitybos pokyčiais ir savęs nealindama. Ji tiesiog bent du ar tris kartus per savaitę lankosi sporto salėje, tiesa, visada prižiūrima profesionalių trenerių.

Vida Press

Nuostabaus kūno paslaptis. Dauguma iš mūsų pamena, kaip Jenninfer Lopez po savo dvynukų gimdymo susigražino kūno formas neįtikėtinai greitai. Jennifer tikina, jog tai įgyvendinti pavyko dėl jos pačios susigalvotos pritūpimų ir įtūpstų sistemos, kuri padėjo sudeginti visą nereikalingą kūno masę. Moteris derino fizinį krūvį su savo pajėgumu ir pasiekė nuostabų rezultatą.

Vida Press

Nuoseklumas ir logika gražaus kūno link. Jennifer mano, jog siekiant dailių formų turėti tiesiog aiškų tikslą nepakanka. Kūnas ir mintys turi tam tikra prasme užsiprogramuoti ir „jausti“ svorio metimo sistemą. Toks požiūris padės jaustis geriau ir kūno formavimas tiesiog taps kasdienybe, kuri visiškai nevargins.

Vida Press

Nesustok valgyt. Badavimas – pats blogiausias būdas norint numesti svorio. Badavimas iš tavęs daug greičiau atims energiją, o ne nereikalingą kūno masę. Jennifer Lopez seniai suprato, jog XS rūbų dydis yra nebemadingas ir tai tikrai neturėtų būti siekiamybė. Svarbiausia yra tai suvokti ir gražų kūną formuoti bus daug lengviau.

Vida Press

Mėgaukis maistu. Kalbant apie mitybą, Jennifer turi griežtą nuomonę. Svarbiausia – valgyti „teisingą“ maistą „teisingu“ laiku. Moteris sau leidžia valgyti daugybę dalykų – kalakutieną, skrudintą vištieną, lašišą, įvairių rūšių sūrius, krevetes ir daugelį kitų dalykų. Svarbiausia – nepersivalgyti, bet mėgautis maisto teikiamu džiaugsmu.

Vida Press

Nebūk godi. Garsi aktorė ir atlikėja tikina, jog ji tikrai nėra pamišusi dėl maisto ir valgymo, bet stengiasi mėgautis viskuo, ką tikrai mėgsta. Įvairi mėsa, greitas maistas ir net šokoladiniai sausauniai yra gan dažni jos maisto racione. Ji tiki, jog kiekvienas žmogus turi užprogramuotą genetinę struktūrą maisto atžvilgiu. Žmonės nutunka tada, kai valgo būtent jų organizmui netinkamus maisto produktus. Jennifer valgo viską, ką leidžia jos ispaniški genai ir prigimtis.

Vida Press

Baltymai ir skysčiai. Vienas iš pagrindinių Jennifer valgymo taisyklių yra gauti daug baltymų valgant mėsą ir sojos patiekalus. Baltyminis maistas padeda išlaikyti kūno formas ir negana to, jis sparčiai atnaujina kūno ląsteles taip lėtindamas senėjimo procesus. Vanduo, prisotintas mineralinėmis medžiagomis, padeda išlaikyti spindinčią veido odą ir išvalo visą organizmą nuo susikaupusių toksinų.

Vida Press

Visgi, svarbiausia sąlyga gražaus kūno link pagal Jennifer Lopez – mylėti save ir savo kūną. Mažiausias rūbų dydis neturėtų būti pagrindinė siekiamybė, svarbiausia pažinti savo organizmą ir išmokti jį valdyti. Jennifer Lopez sveiko gyvenimo būdas yra vertas tapti siekiamybe kiekvienos iš mūsų, nes tai skatina džiaugtis gyvenimu ir svarbiausia – savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis