Dietos, kurios gali baigtis mirtimi

Norint greitai patobulinti figūrą ir numesti kelis kilogramus dažniausiai griebiamasi populiarios dietos. Paprastai visų greitų dietų rezultatas būna toks pat: svorio numetama, bet jis labai greitai sugrįžta dvigubai. Tačiau yra dietų, kurios gali baigtis ir mirtimi.

Acto dieta

Šią dietą sugalvojo dar rašytojas Džordžas Baironas. Jis gerdavo actą sumaišytą su vandeniu ir per dieną suvalgydavo tik vieną virtą kiaušinį su skrebučiu. Geriant vandeniu praskiestą actą galima labai greitai įsitaisyti skrandžio opą, o vieno kiaušinio su skrebučiu per dieną gerokai per mažai. Taip maitinantis, labai greitai organizmui pradės trukti reikalingų medžiagų. Ims slinkti plaukai, nagai taps trapesni, oda praras skaistumą, galiausiai suprastės imunitetas.

Cigarečių dieta

Jei norisi valgyti, užtrauk cigaretę. Toks svorio metimo būdas buvo itin populiarus tarpukariu. Išties nikotinas mažina apetitą, o nustojus rūkyti bemat priaugama kelis kilogramus. Tačiau tokia dieta yra pražūtinga sveikatai. Ne tik smarkiai padidėja rizika susirgti plaučių ir burnos vėžiu, bet ir pagelsta dantys, kenčia balso stygos, papilkėja oda.

Kopūstų sriubos dieta

Šios dietos esmė tik iš vandens ir kopūsto išvirta sriuba, kurios galima valgyti kiek lenda. Kopūstas yra labai sveika ir organizmui naudinga daržovė, tačiau turi itin mažai kalorijų. Nors svoris tirps akyse, bet jau po savaitės organizmui ims trukti svarbių medžiagų, bus išsekęs. Toks staigus svorio kitimas itin kenksmingas širdžiai. Be to, sulėtės medžiagų apykaita, tad numesti kilogramai baigus laikytis dietos grįš dvigubai.

Kaspinuočių dieta

Dar ir dabar galima parsisiųsti stebuklingą tabletę iš Kinijos. Ją išgėrus staiga ima kristi svoris, o valgyti galima, ko tik norisi ir kiek norisi. Visa paslaptis – tabletės viduje esantis žarnyno kirminas kaspinuotis. Taip prieš 50 metų kone trisdešimt kilogramų atsikratė ir operos solistė Maria Callas. Tačiau ši dieta gali baigtis itin liūdnai. Jei kaspinuotis anksti nesunaikinamas, jo šeimininkas greitai miršta. Be to iš žarnyno kaspinuotis gali pasklisti į kitus organus ar net smegenis.

Vatos gumuliukų dieta

Ši dieta itin populiari tarp modelių. Mados pasaulyje itin liesa figūra – būtinybė. Kai nebepadeda įprastos dietos, o alkis nuolat kankina, griebiamasi vatos arba popierinių servetėlių. Jų gumuliukai suvilgomi sultyse ar kavoje ir nuryjami. Taip skrandis užpildomas, numalšinamas alkio jausmas, o kilogramai tirpsta. Organizmas ne tik negauna maistingų medžiagų, bet ir yra nepritaikytas apdoroti poliesterio ir cheminių baliklių. Laikantis šios dietos galima labai greitai tapti rimtu ligoniu.

Žvaigždžių dieta

Pirmoji dietos gerbėja buvo Beyonce, o paskui ją pasekė nemaža dalis garsių Holivudo aktorių. Jos esmė – galima gerti tik šiltą vandenį sumaišytą su citrinų sultimis, klevų sirupu ir Kajeno pipirais. Dietos rezultatai ir pasekmės lygiai tokios pat kaip ir acto dietos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis