Neįtikėtina: vos vienas judesys padeda atjauninti organizmą

Kartais mums atrodo, kad laikas praeina negrįžtamai ir bėgant metams mes visi būtinai privalome gauti ligų ir raukšlių porciją. Ar taip tikrai yra? Ne! Egzistuoja galybė neįtikėtinai paprastų atjaunėjimo metodų. Tokių paprastų, kad bus net sunku jais patikėti.

Feng Fu – vienintelis taškas žmogaus organizme, kur smegenis galima paveikti tiesiogiai, nes būtent šioje vietoje tarp jų ir odos nieko nėra, tai yra smegenys nepridengtos kaukole.

Fotolia nuotr.

Ar jūs kada nors girdėjote apie Feng Fu tašką?

Metodika labai paprasta. Tereikia pridėti 2,5 ant 2,5 centimetro ledo kubelį ant šio taško sprando srityje. Rasti jį nesunku – tai duobutė toje vietoje, kur galva susijungia su kaklu.

Darykite tai reguliariai su dviejų ar trijų dienų pertraukomis rytais prieš valgį ir vakarais prieš miegą. Iš pradžių gali atrodyti, kad labai šaldo, tačiau vos po 30-40 sekundžių pajausite šilumos antplūdį. Kai kubelis visiškai ištirps, sprandą ištrinkite rankšluosčiu. Pirmomis dienomis gali apimti euforijos jausmas, mat į kraują bus išmestas didelis endorfinų kiekis.

Ką tai duoda?

* Gerina miegą
* Garantuoja visada puikią nuotaiką
* Pakelia bendrą tonusą
* Geriau funkcionuoja virškinimo sistema
* Pamiršite peršalimus, ledo kubelį galima pridėti ir turint temperatūros
* Panaikina galvos, dantų ir sąnarių skausmus

Feng Fu taško reikšmė tiesiog unikali. Tokių stulbinančių rezultatų nebūtų įmanoma pasiekti, jeigu ne unikali šios vietos anatomija. Čia susikerta nervai ir dvi iš keturių pagrindinių smegenis aprūpinančių arterijų. Tačiau svarbiausia – tiesiai po Feng Fu tašku yra pailgosios smegenys. Tai perėjimas iš nugaros į galvos smegenis, čia yra kvėpavimo ir kraujotakos centrai – vadinamieji „gyvybiniai centrai“, kurių sutrikdymas žmogui gali būti mirtinai pavojingas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis