Lieknėjimo planas – tiems, kurie trokšta pokyčių

Pirmadienį startuos nauja projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė. Lieknėti pasiryžusi moteris laikysis specialaus „Nutriless“ labai mažo kaloringumo mitybos plano. Pagrindinis jo tikslas yra duoti greitą startą lieknėjimui ir padėti efektyviai atsikratyti pirmųjų kilogramų.

Tai, kad šis lieknėjimo metodas yra ypač efektyvus patvirtino ne tik 20 išsamių studijų, bet ir tūkstančiai žmonių, kuriems pavyko atsikratyti antsvorio. „Nutriless“ produktai taip pat padeda palaikyti trokštamą svorį bei puoselėti dailias kūno linijas.

„Nutriless“ lieknėjimo metodas, kurį išbandys projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvės susideda iš dviejų etapų.

Pirmąsias 10 dienų moterys laikysis specialaus VLCD (Very Low Calories Diet) metodo. Savo įprastus pusryčius, pietus ir vakarienę jos pakeis specialiais svorio mažinimui skirtais „Nutriless“ produktais – šokolado bei vanilės skonio kokteiliais ir kremine vištienos sriuba. Laikantis šio labai mažo kaloringumo mitybos plano kasdien rekomenduojamas ypač lengvas fizinis aktyvumas – pasivaikščiojimai, tempimo pratimai ar lengva makšta.

Likusias 11 dienų projekto dalyvės maitinsis pagal mišrų metodą. Moterys laikysis mitybos specialisto sudaryto plano ir toliau vartos „Nutriless“ produktus. Tuo metu kasdien rekomenduojama padidinti fizinį aktyvumą – apsilankyti sporto salėje ar atlikti didesnio intensyvumo mankštas.

VLCD metodas – sėkmingai pradžiai

VLCD metodas padeda išjudinti organizmą iš sąstingio ir per trumpą laiką atsikratyti papildomų kilogramų. Matydami pirmuosius akivaizdžius rezultatus žmonės įgyja daugiau motyvacijos ir pasitikėjimo savo jėgomis.

Reklamos užsakovų nuotr.

Kodėl šis metodas yra efektyvus*? „Nutriless“ produktai subalansuoti taip, kad su kiekvienu valgymu žmogus gautų apie 110 kcal. Moterims rekomenduojami 5, vyrams – 6 „Nutriless“ VLCD valgymai per dieną kas 3 valandas. Taip valgydamas žmogus per parą gauna tik 560-730 kcal vietoje įprastų 2000-2500. Dėl to atsiranda suvartojamų kalorijų deficitas, kuris ir lemia greitą svorio mažėjimą bei leidžia pasiekti norimų rezultatų. Jūs užtikrinate, kad organizmas gaus visas subalansuotas maistines medžiagas, tarp kurių baltymai, angliavandeniai, skaidulos, platus spektras vitaminų ir mineralų, tačiau, kas yra svarbiausia lieknėjant, nekaupiate kalorijų pertekliaus.

„Nutriless“ studijas išnagrinėjęs mitybos specialistas Artūras Sujeta padarė išvadą, kad esant ypač žemo kaloringumo dietoms (vartojant „Nutriless“ produktus) glikeminis kraujo indeksas išlieka gana stabilus, o tai žymiai palengvina subjektyvius alkio požymius.

Dėmesio! „Nutriless“ 10 dienų VLCD metodo tikslas yra suteikti pirmąjį impulsą – padėti atsikratyti lieknėjimo pradžioje sunkiausiai krentančių kilogramų ir paruošti organizmą pokyčiams. Po 10 dienų reikėtų vadovautis sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo principais. „Nutriless“ produktus, derinant su sveika pilnaverte mityba, toliau rekomenduojama vartoti svorio kontrolei, taip kasdien sumažinant suvartojamų kalorijų kiekį.

Kas gali laikytis šio plano?

„Nutriless“ plano gali laikytis tiek moterys, tiek vyrai, kurie nori sulieknėti. Šio projekto dalyvės VLCD metodo laikysis 10 dienų, tačiau įprastai „Nutriless“ kaip pakaitnį maistą galima vartoti iki trijų savaičių. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turėtumėte laikytis visų nurodymų.

Seniai svajojate sulieknėti ar padailinti kūno linijas? Padarykite tai dabar! Pateikiame 10 dienų planą, kurio nuo pirmadienio laikysis pirmoji projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė. Išbandykite ir Jūs! Pamatysite, jau labai greitai galėsite džiaugtis pirmaisiais rezultatais.

Reklamos užsakovų nuotr.

*Nutriless VLCD produktai

Užsakymo nr.: PT_69168472

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis