Geriausi pratimai, padedantys greitai ir veiksmingai atsikratyti ant rankų susikaupusių riebalų

Jei niekaip nepavyksta atsikratyti įgrisusių riebalų ant rankų, pasidalinsime veiksmingomis priemonėmis.

Liaunos, sportiškos rankos su išryškėjusiais raumenukais visai ne už kalnų, jei reguliariai darysite šį labai veiksmingą pratimą! Daugiausiai svorio mes priaugame lytinio brendimo metu, ir šių kilogramų po to labai sunku atsikratyti. Pasak specialistų, lytinio brendimo metu svoris gali padidėti iki 7 kg, kurie pasiskirsto ant rankų, šlaunų, liemens, krūtinės ir klubų.

Kita vertus, jei manote, kad riebalų perteklius jums susikaupė dėl lėtos medžiagų apykaitos, mes jus nuvilsime: taip nėra. „Mayo Clinic“ duomenimis, medžiagų apykaita turi įtakos svoriui, nes ji susijusi su procesu, kai tai, ką geriame ir valgome, organizmas paverčia energija, bet ji nekontroliuoja to, kokį kiekį maisto suvalgome. Tad jei norite dailių, liaunų ir sportiškų rankų, nekaltinkite lėtos medžiagų apykaitos, o peržiūrėkite savo gyvenimo būdą. Vienintelis kelias link tobulų rankų raumenų – išeikvoti daugiau energijos, nei gaunate su maistu.

Kokie raumenys yra rankose?

Šiame vaizdo įraše pamatysite tris pagrindinius raumenis, kuriuos reikia treniruoti, kad rankos atrodytų sportiškos.

Pečiai – viršutinė rankų dalis, šalia kaklo.
Bicepsai – apatinė pečių dalis, viršutinės rankų dalies priekis.
Tricepsai – apatinė bicepsų dalis, užpakalinė jų pusė.

Šiam pratimui atlikti tereikės poros svarmenų. Bet jei jų neturite, nesijaudinkite! Galite naudoti namuose turimus daiktus, pavyzdžiui, plastikinius butelius su vandeniu arba konservuotų pupelių skardines. Po to vadovaukitės vaizdo įraše rodomais žingsniais – jums prireiks vos dvylikos minučių.

Svarbu: prieš sportuodamos nepamirškite atlikti apšilimo pratimų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis