Kviečiame atgauti jėgas ir sveikatą į „Masažo miestą“

Duris atveria nauja masažų oazė „Masažo miestas“. Atidarymo proga - neregėtos masažo kainos!

Masažo miestas. Miestai gali būti visokie. Daugelis jų – pilni šurmulio ir skubos, streso ir kasdienių rūpesčių. Ir tik vienas miestas – kitoks. Tai – neseniai sostinėje duris atvėręs „Masažo miestas“. Čia viskas daroma tam, kad atgautume ramybę, jėgas ir sveikatą.

Labai patogioje sostinės vietoje – išparduotuvių centre „Parkas Outlet“ pradedantis veikti „Masažo miestas“ – įkūnyta jauno verslininko Aurimo Papečkio svajonė, kad kokybiškas masažas nebūtų prabanga. A. Papečkys džiaugiasi sukūręs darbo vietas tokiems kaip jis pats – regėjimo negalią turintiems asmenims, tačiau yra labai reiklus vadovas. Darbuotojai yra atrenkami keliant pačius aukščiausius reikalavimus masažo kokybei. Visi „Masažo mieste“ dirbantys masažo specialistai turi Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos licencijas gydomajam masažui atlikti. Darbuotojai kiekvieną mėnesį privalomai kelia kvalifikaciją, nuolat konsultuojasi su įmonės kokybės vadovu, bendradarbiauja su kinezeterapeutais bei reabilitologais. Po kiekvieno apsilankymo klientai skatinami įvertinti masažo kokybę, o jei yra nepatenkinti, gali kreiptis elektroniniu paštu tiesiai į „Masažo miesto“ vadovą.

"Masažo miesto" nuotr.

Būti masažuojamam – labai malonu, bet šiuolaikiniams streso ir sėdimo gyvenimo būdo kamuojamiems miestų gyventojams masažas yra būtinybė. Gydytojai pataria šį natūralų vaistą išmėginti, kai organizmas išsenka, juntamas nuolatinis nuovargis, užpuola nemiga, nes masažas teigiamai veikia nervų sistemą.

"Masažo miesto" nuotr.

Gydomasis viso kūno masažas reguliuoja kvėpavimą, kraujotaką ir kraujodarą, virškinimą, medžiagų apykaitą, gerina bendrą savijautą. Masažuojant nugarą, pagerėja savijauta turinčiųjų osteochondrozę, tarpslankstelinio disko išvaržą, stuburo iškrypimą, nes mažėja raumenų įtampa ir skausmas, sureguliuojamas raumenų disbalansas ir tonusas. Kai reikia malšinti skausmą, masažas derinamas su ultragarsu.

"Masažo miesto" nuotr.

Dėl sutrikusios limfotakos atsiradus nemaloniems pojūčiams kojose, sergant varikoze ar jaučiant sąnarių skausmą veiksmingai padeda limfodrenažinis masažas. Šis masažas tinka ir nėščiosioms, o taip pat yra ir puikus ginklas nuo celiulito, padeda iš organizmo šalinti toksinus.

Spalvos ir garsai

Kurdami „Masažo miestą“ visišką regėjimo negalią turintys specialistai peržengė savo galimybių ribas – patys rinko ir spalvas, ir patalpų stilių, kad lankytojams čia būtų jauku. Garso inžineriją išmanantis „Masažo miesto“ vadovas A. Papečkys sukūrė tai, ko nerasite jokiame salone – audiovizualinę erdvę. Tai – ne tradiciškai skambanti rami muzika, o natūralūs jūros, miško, bičių avilio ir kiti gamtos garsai, kurių visuma panardina į ramybės būseną.

"Masažo miesto" nuotr.

Atidarymo proga – ypatinga masažo kaina!

Iki 2017 m. vasario 28 d. bet kuris 30 min. masažas kainuos TIK 7,90 Eur. Masažus atlieka regos negalią turintys profesionalai.

„Masažo miestas“ - Vilnius, Verkių g. 29, Laisvalaikio terasa („Parkas Outlet“ 2 a.).
Tel.: +370 651 23000

Užsakymo nr.: PT_73524112

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis