I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė: pavasarį skaičiuoju kiekvieną vitaminą

Susikurti pavasario nuotaiką padeda maži moteriški malonumai, grožio ritualai. Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė įsitikinusi, kad gerai jaustis pakanka šypsenos ir trupučio meilės sau.

Kokie tavo pavasario ritualai – kas keičiasi spintoje, lėkštėje ir mintyse?

Viskas šviesėja – tiek dienos, tiek drabužiai. Man valgyti sveikai norisi visuomet, bet kai už lango pasirodo pirmieji pavasariniai saulės spinduliai, tas noras tik sustiprėja, pradedu atsakingiau rinktis maistą – vartoti daugiau daržovių, dažniau lepinti save sveikais patiekalais, skaičiuojant kiekvieną vitaminą.

Asmeninis archyvas

Iš kur semiesi energijos – miego, sporto, šviežiai spaustų sulčių, spalvų, žmonių?

Miegas jau kurį laiką man yra prabanga, bet stengiuosi išnaudoti kiekvieną minutę, jei tik tokių pasitaiko. Mūsų šeimoje mes visi šiuo klausimu panašūs, nes energingiausi esame, kai esame tarp žmonių. Laukiu pavasario, nes labai mėgstu bėgioti miške. Sporto klubas ir aš – prasti kolegos (juokiasi). Man patinka gamta ir grynas oras.

Kokia moteris tau yra graži?

Laisva, kuri neturi jokių rėmų, kuri pati žino, ko ji nori ir kodėl. Sveika moteris yra graži. Laiminga moteris yra graži. Mylinti moteris yra graži.

Asmeninis archyvas

Ar pritari posakiui, kad su nauja šukuosena į moters gyvenimą ateina ir pokyčiai? Kas tave įkvėpė pasikeisti?

Manau, kad šie išvaizdos pokyčiai yra tokie mažučiai, kad tikrai neverti tiek dėmesio, kiek susilaukė mano nukirpti plaukai (juokiasi). Tai ne pirmas ir turbūt ne paskutinis kartas. Man linksma kartais pasikeisti, o plaukai ataugs.

Asmeninis archyvas

Ką savo išvaizdoje labiausiai mėgsti ir ką labiausiai puoselėji?

Šypseną – stengiuosi be jos iš namų nekelti kojos. Deja, ne su viskuo taip paprasta – plaukus, odą ir nagus reikia pamyluoti, nes savaime jie gražūs netaps.


Kas dar be mitybos tau padeda rūpintis plaukais, oda, nagais?

Paskutinė naujovė buvo papildai „BioSil“. Tiek daug esu girdėjusi, kaip nėštumo metu, neva, sutvirtėja nagai ir užauga plaukai. Man taip nenutiko – netgi priešingai! Todėl vis ieškojau būdų, kaip organizmui pagelbėti. Po kelių rekomendacijų ir paieškų nusprendžiau pabandyti „BioSil“ papildus ir likau patenkinta.

Užsakymo nr.: PT_73851836

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis