Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu

Laikas pamiršti laikus, kai vizitas pas odontologą prilygo bausmei. Pasak odontologijos klinikos „Privati praktika“ vadovo gydytojo odontologo Jevgenij Travkin, dabar pacientai ateina noriai ne tik todėl, kad nauji dantys grąžina visaverčio gyvenimo džiaugsmą, bet ir dėl komfortiškos bei greitos jų atkūrimo procedūros.

Kai prieš du dešimtmečius Lietuvoje pasirodė pirmieji implantai, labiausiai visiems rūpėjo, ar jie prigis, ar ilgai tarnaus, ar bus patogūs. Dabar panašių klausimų kyla retai – implantai prigyja taip natūraliai, kad dažnas nė neprisimena, kuris dantis yra savas, o kuris – implantuotas. „Šiandien jau nebediskutuojama dėl implantų patogumo ir funkcionalumo. Šios srities lyderiai kelia sau naujų iššūkių siekdami padaryti procedūrą kuo komfortiškesnę“, – teigia klinikos „Privati praktika“ vadovas gydytojas odontologas Jevgenij Travkin ir išvardija svarbiausius savo darbo principus.


Reklamos užsakovas


Kokybė ir ilgametė patirtis


„Per 11 savo praktikos metų atsirinkau tas dantų atkūrimo implantais metodikas ir produktus, kurie leidžia kuo geriau patenkinti visus šiuolaikinio žmogaus poreikius“, – teigia Jevgenij Travkin. Jo vadovaujamoje odontologijos klinikoje naudojami itin kokybiški jau 60 metų šioje srityje dirbančios švedų kompanijos dantų implantai. Jos įkūrėjas dantų implantologijos pradininku laikomas švedų profesorius Per'as Ingvar’as Branemark’as teigė: „Nė vienas neturi mirti su dantimis stiklinėje.“ Atsirinkti tinkamą gamintoją, pasak J. Travkin, svarbu todėl, kad kiekvieno jų gydymo metodika skiriasi, – apsistojus ties vienu, vėliau gali būti kebloka pereiti prie kito. J. Travkin džiaugiasi neapsirikęs ir pasirinkęs ne tik seniausią, bet ir vieną pažangiausių kompanijų.


Maksimalus komfortas


„Mūsų gamintojo siūloma momentinė metodika leidžia implantus sriegti to paties vizito metu, kai pacientui pašalinamas dantis. Tai labai patogu dėl daugelio dalykų: sutaupoma laiko, nes nereikia laukti, kol žaizda užgis; sumažėja traumų, nes nereikia užgijusios vietos iš naujo operuoti; neiškrentama iš gyvenimo ritmo, nes iš gydytojo kabineto išeini su laikinais dantimis, o ne su tuščiomis skylėmis burnoje“, – vardija odontologas J. Travkin.

Dėmesys pacientui


Gydytojas atkreipia dėmesį, kad dauguma su implantais susijusių komplikacijų kyla ne dėl implantavimo, o dėl protezavimo klaidų, todėl labai svarbu, kad visa procedūra būtų atliekama vienos patikimos įstaigos. „Į mūsų kliniką atėjęs pacientas viską, pradedant konsultacija, nuotraukomis, baigiant naujais dantimis, gauna vienoje vietoje, – pabrėžia J. Travkin. – Labai svarbu, kad gydymo rezultatai kuo geriau atitiktų paciento lūkesčius. Juk kiekvienas žmogus yra ypatingas ir nepakartojamas. Todėl daug asmeniškai bendraujame su pacientais, siekiame juos geriau pažinti ir suprasti, ko jie tikisi.“


Atvirumas naujovėms


„Džiaugiuosi galėdamas pasiūlyti savo pacientams tai, kas šiandien dantų atkūrimo srityje yra labai unikalu ir progresyvu“, – teigia J. Travkin. Momentinė implantacija, viso žandikaulio dantų atkūrimas ant keturių implantų, vizualizacija, leidžianti pacientui ne tik matyti, bet ir pačiam dalyvauti kuriant savo dantis ir kitos naujovės pasiekia kliniką per itin trumpą laiką. Paklaustas, gal greitai dantims atauginti taikys ir kamieninių ląstelių technologijas, J. Travkin šypteli: „Kodėl gi ne? Tik reikia, kad ši metodika būtų oficialiai patvirtinta kaip saugi ir efektyvi.“Odontologijos klinika „Privati praktika“ (M. K. Čiurlionio g. 84 B-61, Vilnius), tel. +370 684 40349, el. paštas: info@privatipraktika.lt

Užsakymo nr.: PT_75362477

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis