Ką apie jį sako mėgiama sekso poza

Norint atskleisti slaptas mylimojo aistras pakanka paanalizuoti, ką jis mėgsta lovoje. Prisiminkite, kokia jo mėgiamiausia sekso poza, ir sužinokite apie savo partnerį daugiau nei jis pasako.

Taip pat skaitykite:

- Ką apie JO seksualumą ir pajėgumą lovoje kalba jo rankos

- Labiausiai paplitę vyrų kompleksai

- Seksas pagal Zodiaką: paprastos taisyklės

Mėgiamiausia poza – klasikinė, kai moteris – viršuje, vyras – apačioje

Tas faktas, kad vyras mėgsta būti viršuje, apie jį suteikia daug informacijos. Pavyzdžiui, kad jis yra tipinis užkariautojas. Būtent jis meilės žaidimuose diktuoja sąlygas ir mėgsta, kad partnerė jam paklūsta. Jei aktas trunka tik kelias minutes, vadinasi, jis – pavydus, godus ir, žinia, niekam tikęs meilužis. Jei jis garsiai dūsauja, stengiasi greitai baigti, ką pradėjęs – toks vyras nepasitiki savimi, jam nebūdingi gražūs poelgiai ir jis nemėgsta rodyti dėmesio, merginti. Trumpiau tariant, vykite tolyn tokį gerbėją.

Mėgiamiausia poza – šuniuko, kai vyras moteriai už nugaros

Jei vyras mėgsta būtent šią pozą ir lytinio akto metu taip ir taikosi pliaukštelėti jums per užpakaliuką ar timptelėti už plaukų - jis visur ir visada stengiasi būti pirmas ir geriausias. Jis rimtas, griežtas, mėgsta eksperimentus. Jis jau jaučiasi laimėjęs, nes jūs prieš jį klūpote, ir dabar tik nuo jo jausmų ir nuotaikos priklausys, ar jis suteiks jums nežemiškų pojūčių.

Beje, toks vyras yra romantikas, kuris dažnai drovisi žiūrėti moteriai į akis. Jis vengia sunkumų, nemėgsta atsakomybės, pasiduoda azartiniams žaidimams.

Mėgiamiausia poza - moteris viršuje

Tikrai nedaug vyrų prisipažins mėgstantys šią pozą, bent garsiai. Mat tokiu būdu jie prisipažintų savanoriškai užleidžiantys moteriai lyderės pozicijas. Ir iš tiesų tokiam vyrui nesudėtinga perleisti moteriai vadovės poziciją, tiek gyvenime, tiek lovoje. Toks meilužis mėgsta būti aptarnautas, iniciatyva nepasižymi. Jei jums reikia paklusnaus ir nurodymus vykdančio partnerio, radote.

Mėgiamiausia poza – visos, išskyrus tradicines

Vyras, mėgstantis pačias įvairiausias sekso pozas ir eksperimentus lovoje, nesėkmingai ieško gyvenimo tikslo. Jis klauso alternatyvios muzikos, užsiima joga, domisi budizmu, keliauja, valo čakras, yra ambicingas ir egocentriškas.

Mėgiamiausia poza – stačiomis

Šią pozą, kai jis stovi ir laiko moterį, apsikabinusią jį kojomis, vertinantis vyras įpratęs atsakyti už viską, ką sako ir daro. Jis – stipri asmenybė tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Toks vyras labai myli save, sportą, dažnai mėgaujasi savimi, tačiau turi nemažai kompleksų, negeria ir nerūko.

Mėgiamiausia poza – šonu

Partneris, mėgstantis prisigretinti prie moters iš priekio ar nugaros gulėdamas ant šono – šeimyniškas žmogus. Aplinkiniai dažnai jį pavadina mamos sūneliu ar žmonai po padu esančiu vyru. Jam būdinga mylėtis pagal grafiką, tačiau dažnai ir jį apeina, nes yra labai pasyvus žmogus, galbūt net ligotas.

Mėgiamiausios pozos – visos

Tai - tikro vyro ir idealaus meilužio pavyzdys. Jis pratęs užkariauti, suvilioti ir pavergti. Labiausiai jam rūpi suteikti malonumą moteriai, jis mėgaujasi tuo, kad juo didžiuojamasi, jis giriamas. Apie pozą jis galvoja paskutinę minutę, nes svarbiausias - jo pasididžiavimas. Jei jis myli moterį – lovoje išbandys viską. Santykiuose nėra stabilus, poligamiškas, tačiau pribrendus skyryboms atsisveikins džentelmeniškai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis