Sužinok, kokią savaitės dieną gimei, ir kokias charakterio savybes tai lemia

Sako, kad savaitės diena, kurią į pasaulį pasibeldė jūsų vaikas, gali paveikti ir jo charakterį. Taigi:

Sužinoti, kokią dieną gimėte jūs ar jūsų vaikas, galima čia.

Pirmadienis
„Pirmadienis – sunki diena“ - sakoma liaudyje. Vis dėlto gimusiems pirmąją savaitės dieną ši frazė netinka. Tokie vaikai yra labai geri ir meilūs. Jie - geri ir atsidavę draugai. Neigiamas bruožas – greita nuotaikų kaita. Šie vaikai pasitiki savimi ir nemėgsta paklusti. Užtat jie ūkiški, mėgsta gerai ir skaniai pavalgyti (kas atsiliepia jų figūrai), beje, jie gerai ir gamina.

Antradienis
Šią savaitės dieną gimusių vaikų energija trykšta per kraštus. Tai judrūs, drąsūs žmonės. Paprastai jie užima vadovaujančias pozicijas, nes mėgsta vadovauti ir valdyti. Ir tai jiems neblogai pavyksta. Šie vaikai mėgsta keliauti ir skaityti knygas, kuriose pasakojamos kvapą gniaužiančios istorijos.

Trečiadienis
Trečiadienį gimsta linksmi ir bendraujantys vaikai. Bet kokioje kompanijoje jie – dėmesio centre, juos mėgsta už aštrų liežuvį, juokelius. Tokie vaikai mėgsta dirbti rankomis – siūti, meistrauti. Jie dažnai renkasi prekybininko, verslininko profesiją. Sentimentalūs, moka užjausti kitus. Į savo nesėkmes geba žvelgti su humoru: viskas praeina, ir tai praeis.

Ketvirtadienis
Ketvirtą savaitės dieną į pasaulį ateina vaikai, mėgstantys stabilumą ir namų jaukumą. Jie užauga puikiais šeimos žmonėmis. Vis dėlto širdžių sudaužymo išvengti nepavyks, nors jie to ir labai nenori. Tokie žmonės yra komunikabilūs, optimistiškai žiūri į gyvenimą, atviri visoms naujovėms. Tokį žmogų retai pamatysi paniurusį ir užsisklendusį. Greičiau, priešingai – jie paperka aplinkinius savo nuoširdžia šypsena, optimizmu. Neigiamas bruožas – užsispyrimas ir arogancija.

Penktadienis
Gimusieji šią savaitės dieną – jautrios asmenybės, kurioms rūpi grožis, menas. Jie smagūs, mėgstantys linksmybes, greit įsimylintys. Labai rūpinasi savo išvaizda, mėgsta flirtuoti ir dėl to dažnai patenka į keblias situacijas su priešingos lyties atstovais. Renkasi darbą kultūros, TV, meno srityje. Tikri smaližiai.

Šeštadienis
Gimusieji šeštadienį į viską gyvenime žiūri rimtai. Paprastai tokie vaikai tampa mokslininkais, mokytojais, išradėjais. Jie skrupulingai žiūri į darbą. Todėl visada iki galo atlieka tai, ką sumanę. Tai – darboholikai. Jei jie šiandien nemoka kažko padaryti, tai būtinai – žingsnis po žingsnio - išmoks ir padarys. Kantrybė ir darbas viską padės įveikti – štai jų devizas. Šeštadienio vaikai – ištikimi draugai, geri pagalbininkai namie.

Sekmadienis
Gimę po Saulės ženklu iš tiesų yra šviesuliukai. Jie visada linksmi ir pilni gerų norų, tiesiog spinduliuoja aplinkui. Manoma, kad sekmadienio vaikai bus labai laimingi. Taip ir yra. Jie sėkmingai veda arba išteka, turi daug draugų. Dėl savo optimizmo jie lengvai randa savo vietą gyvenime. Į viską moka pažvelgti kūrybiškai ir visada turi daug idėjų bei fantazijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis