Kokią įtaką pilnas Saulės užtemimas turės kiekvienam Zodiako ženklui

Šiandien vakare vyks visiškas Saulės užtemimas, kurį galės stebėti daugiau kaip 600 mln. žmonių visame pasaulyje. Tai bus antrasis šių metų užtemimas.

Visiškas Saulės užtemimas šį vakarą įvyks didžiausio Saulės aktyvumo metu, todėl Saulės karūna bus itin didelė. Užtemimo metu stebėtojai danguje galės pamatyti kometą 12P/Ponce-Brooks. Visiško užtemimo pradžia: 19 val. 39 min. (Lietuvos laiku).


Daugelis žino, kad dangaus pokyčiai savitai veikia ir Zodiako ženklus. Bri Luna, apibūdinama kaip šiuolaikinė mistikė, turi ką pasakyti apie Saulės užtemimo ir Zodiako ženklų ryšį. Štai, kokias prognozes ji išskyrė kiekvienam Zodiako ženklui:


Avinas: „Šis visiškas saulės užtemimas yra jūsų ženkle, todėl įgalina jus pažinti tikrąjį save ir žadina pakurstyti aistras, kad būtų sukurta nauja pradžia“.


Jautis: „Visiškas saulės užtemimas išryškina jūsų vidinį pasaulį, ragina paleisti senus bendravimo modelius ir priimti emocinį gydymą asmeniniam augimui“.


Dvyniai: „Renginys suaktyvina jūsų socialinę sferą, įkvepia jus užmegzti ryšį su panašiai mąstančiais asmenimis ir imtis naujų grupinių idėjų“.


Vėžys: „Šis užtemimas daro įtaką jūsų karjerai ir viešajam įvaizdžiui, skatina žengti į savo galios pasaulį ir siekti profesinės sėkmės“.


Liūtas: „Visiškas saulės užtemimas atveria galimybes asmeniniam augimui ir plėtrai keliaujant, mokantis ar tyrinėjant naujas tikėjimo sistemas“.


Mergelė: „Visiškas saulės užtemimas skatina jūsų intymių santykių transformaciją, skatina išlaisvinti senus modelius ir pagilinti emocinius ryšius“.


Svarstyklės: „Šis užtemimas suteikia energijos jūsų partnerystei, ragina rasti pusiausvyrą ir harmoniją santykiuose ir priimti naują pradžią“.


Skorpionas: „Šis renginys turi įtakos jūsų kasdienybei ir gerovei, įkvepia jus ruoštis teigiamiems gyvenimo būdo pokyčiams, geresnei bendrai sveikatai ir gyvybingumui“.


Šaulys: „Šis užtemimas suaktyvina jūsų kūrybiškumą ir saviraišką, skatina siekti savo aistrų ir išskirti savo unikalius talentus“.


Ožiaragis: „Visiškas saulės užtemimas daro įtaką jūsų namų ir šeimos gyvenimui, ragina susikurti puoselėjančią aplinką ir stiprinti emocinius ryšius“.


Vandenis: „Šis užtemimas skatina bendravimą ir mokymąsi, įkvepia reikšti savo idėjas, užsiimti intelektualiniais ieškojimais ir bendrauti su kitais“.


Žuvys: „Visiškas saulės užtemimas daro įtaką jūsų finansams ir vertybėms, skatina jus iš naujo įvertinti savo santykius su pinigais ir suvokti gausos esmę“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis