Sukčiai iš vilniečių apgaule pelnosi siuntinėdami fiktyvias nuorodas

Sukčiai apgaule savinasi iš žmonių sąskaitų dideles pinigų sumas, nors pastaruoju metu ir įspėjami nespausti jokių nuorodų ir saugoti savo asmeninius duomenis.

Dabar ypač plinta sukčių įtikinėjimai trumposiomis žinutėmis, kuriose skelbiama esą bankuose apribotos sąskaitos ir reikia spausti atsiųstą nuorodą. Tokie paspaudimai žmonėms gerokai patuština jų sąskaitas.


Taip gegužės 29 d. atsitiko ir Vilniuje, Vaidilutės gatvėje, gyvenančiai 1978 m. gimusiai moteriai. Iš jos banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko SMS žinute atsiųstą aktyvią nuorodą dėl apribotos sąskaitos, apgaule pasisavinti 556 eurai.


Dar didesnę pinigų sumą prarado kita vilnietė, gimusi 1962 m. Pirmadienį Vilniaus apskrities policija gavo jos pareiškimą, kad gegužės 25-ąją iš jos banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko SMS žinute atsiųstą aktyvią nuorodą dėl atlikto mokėjimo, pasisavinta 700 eurų.


Vilniuje, Kirtimų gatvėje, 1987 m. gimęs vyras gavo „LP Express“ vardu prisidengusių sukčių žinutę. Iš vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš „LP Express“ el. laišku atsiųstą aktyvią nuorodą, apgaule pasisavinta 1 210,50 euro.


Visais šiais atvejais, kaip praneša Vilniaus apskrities policija, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis