Smurtą artimoje aplinkoje išgyvenusios moters istoriją pasakoja Indrė Stonkuvienė

Projektas gimė norint padėti smurtą artimoje aplinkoje išgyvenančioms moterims suprasti, kad kiekvienas iš mūsų turime vienintelį gyvenimą ir vienintelę galimybę nugyventi jį prasmingai.

Socialinis projektas – ,,Prisėsk, aš turiu tau kai ką papasakoti‘‘ kurį organizuoja Kauno apskrities moterų krizių centras bei Vytauto Didžiojo universiteto viešosios komunikacijos studentės kviečia moteris patyrusias smurtą artimoje aplinkoje dalintis savo istorijomis anonimiškai.Organizatorių archyvasApie projektą pasakoja viena iš jo iniciatorių – Greta Kondrataitė – Paleckienė:

 

Projektas gimė norint padėti smurtą artimoje aplinkoje išgyvenančioms moterims suprasti, kad kiekvienas iš mūsų turime vienintelį gyvenimą ir vienintelę galimybę nugyventi jį prasmingai. Kartais reikia labai nedaug, jog suprastum, kokioje situacijoje esi ir sprendimus reikia priimti ČIA ir DABAR, nelaukiant geresnio rytojaus.


Kiekviena kėdė, tai – atskira smurtą patyrusios moters istorija, kuri kviečia prisėsti pokalbiui, tad kviečiu išklausyti pirmąją istoriją, kurią įgarsina ir savo balsą jai skolina iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja, televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė


Audio:

https://www.youtube.com/watch?v=93EIbk2eab0Kur kreiptis
Kur kreiptis
Organizatorių archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis