Mažiau sekso, daugiau dovanų? Gali būti, kad jis neištikimas

Jei jūsų porą ištiko bent 4 iš šių 8 pokyčių, didelė tikimybė, kad jūsų mylimasis susirado kitą.

Žmona apie savo vyro neištikimybę paprastai sužino paskutinė. Ir tai akivaizdus įrodymas, kad meilė yra akla. Ne visos meilužės linkusios palikti tokius akivaizdžius daiktinius įrodymus, kaip kelnaitės automobilyje ar lūpdažio pėdsakas ant marškinių apykaklės. Kur kas patikimiau stebėti savo mylimojo elgesį. Leidinys „woman.ru“ išskiria 8 dažniausiai pasitaikančius vyrų neištikimybės simptomus. Pasitikrinkite, kiek iš jų tinka jums.


1. Jūs rečiau mylitės


Intymus gyvenimas – vienas geriausių poros santykių indikatorių. Nekalbame apie tas poras, kurioms visada užtekdavo vieno karto per mėnesį. Tokios, net jei seksas ir visai išnyktų iš jų gyvenimo, jo turbūt nepasigestų. Vis dėlto, jei intymus gyvenimas iki šiol buvo reguliarus, ir ypač – jei pagrindinis santykių iniciatorius buvo vyras, o dabar mylitės vis rečiau ir tik tuomet, kai iniciatyvą parodote pati, tai yra pavojaus signalas. Tiesa, neištikimybės pradžioje gali nutikti ir priešingai – įaudrintas naujų pojūčių ir kartu jausdamas prieš jus kaltę, vyras gali mylėtis netgi dažniau, nei buvo įpratęs. Bet ilgainiui jis pavargsta kautis dviem frontais ir šeimos miegamąjį ima apleisti.


2. Padaugėjo darbo


Normaliose šeimose šis pokytis dažnai būna susijęs su pirmuoju, ir nebūtinai reiškia neištikimybę. Jei vyrui padaugėja darbo ir su juo susijusios streso, natūralu, kad mažiau lieka energijos mylėtis. Tokiu atveju verta atsižvelgti į papildomus veiksnius. Ar iki šiol jis dažnai dirbdavo viršvalandžius? Ar grįžęs namo pasakoja apie darbą? Jei jo komentarai apsiriboja abstrakčiomis frazėmis: „turiu daug darbo“, „užtruksiu darbe“, o paprašytas pasidalinti detalėmis, numoja ranka, galima nutuokti, kokio darbo jam padaugėjo.


3. Nuolat atsiranda neatidėliotinų reikalų


Pastebėjot, kad pastaruoju metu jūsų vyras tapo tiesiog nepakeičiamas? Tai jį iškviečia į darbą, tai draugui sugedo mašina, tai mama prašo nuvežti į sodą… O jis niekam negali atsakyti, skuba į pagalbą, vos suskambus telefonui. Sugalvokite kokį nors pretekstą ir pasisiūlykite važiuoti kartu: „Palauksiu mašinoje, o grįždami galėsim užsukti pažiūrėti tų šviestuvų, apie kuriuos kalbėjom, gerai?“ Jei jis išties važiuoja ten, kur sakė, neturėtų atsisakyti jūsų kompanijos.


Shutterstock


4. Jis nepaleidžia iš rankų telefono


Normalu, kad įpratome nuolat turėti su savimi mobiliuosius, bet jei vyras nešasi savo telefoną net į tualetą, pašoka iš vietos vos suskambus signalui, o pakėlęs ragelį iškart išeina kalbėtis į kitą kambarį, tai gali būti ženklas, kad jis turi ką slėpti. Beje, slapta naršyti jo telefone nėra didelės prasmės. Meilužės kontaktų sąraše paprastai būna įvardintos vyriškais vardais, o jų žinutės iškart ištrinamos.


5. Jis pradėjo rūpintis savo išvaizda


Šis požymis tinka ne visiems. Jei vyras savo išvaizda, higiena ir sveikata rūpinasi nuolat, pokyčius pastebėti sunkiau ir jie būna minimalūs. Tarkim, jis pradeda išgyventi dėl to, kad atrodo susenęs, ima dažniau vaikščioti į sporto klubą ar pirkti plaukų dažus, kad paslėptų žilus plaukus. Visgi dauguma vyrų nėra tokie reiklūs savo išvaizdai kaip moterys, tad pokyčiai būna akivaizdesni – jei iki tol dvejus džinsus turėjęs ir alaus pilvuką auginęs vyras užsigeidžia naujesnių, madingesnių drabužių, pradeda sportuoti, kvepintis ir sveikai maitintis, neskubėkite džiūgauti.


6. Jis apipylė jus dovanomis


Iki šiol gaudavote gėlių nebent gimtadienio ir vestuvių metinių proga, o dabar jų gaunate nuolat be jokių progų? Negana to, jis tapo neįtikėtinai dosnus ir noriai atveria piniginę, vos tik užsigeidžiat naujos suknelės ar batelių? Tikimybė, kad jame netikėtai prabudo užslopintas romantiko genas – labai maža. Taip veikiausia jis bando užglostyti savo kaltę ir nukreipti jūsų dėmesį.


7. Jis nustojo kalbėti apie bendrą ateitį


Darnias poras labiau jungia ne praeities priminimai, o ateities planai. Nekalbame apie pažadus kartu praleisti senatvę (nors jų irgi norėtųsi). Kai į šeimą prasismelkia neištikimybė, nustojama kalbėtis net apie artimiausius įvykius – kur šią vasarą atostogausite, ar kviesite draugus savaitgalio pietų, netgi apie tai – ką šiandien norėtųsi paruošti vakarienei. Problema ne ta, kad jis nemato su jumis bendros ateities, jis tiesiog nežino, kur bus šią vasarą, šį savaitgalį ar šį vakarą, mat turi būti visada pasiruošęs priimti spontaniškus meilužės pasiūlymus.


8. Jį pradėjo erzinti viskas, ką darote


Ne tokiu tonu kalbate, ne taip gaminate, netinkamai rengiatės, nemokate juokauti, nusikalbate – atrodo, kad viskas, ką darote jam neįtinka, nors dar neseniai buvote pati pačiausia. Toks padidėjęs kritiškumas rodo, kad jis nuolat lygina jus su kita ir nesąmoningai ieško jūsų trūkumų, kad pateisintų savo elgesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis