Kaip kiekvienas Zodiako ženklas įveikia sunkumus

(1)

Daugiau ar mažiau, bet kiekvienam iš mūsų teko susidurti su įtemptomis gyvenimo situacijomis, vadinamaisiais juodaisiais periodais, ruožais. Taigi, gyvenimas panašus į... zebrą. Bet ką daryti, jei vis dėlto juodasis gyvenimo periodas pernelyg užsitęsė ir niekaip nesibaigia?

AVINAS


Užslinkus juodajam gyvenimo ruožui vieni Avino žmonės pirmiausiai galvoja: „Svarbiausia, nedaryti staigių judesių ir jokiu būdu nepiktnaudžiauti alkoholiu, nes nutemps į dugną“. Be to, jie racionaliai įvertina susiklosčiusią situaciją ir tik tada imasi atitinkamų veiksmų. Bet kokių, net ir pačių menkiausių. Svarbu nestovėti vietoje. Nepaisant to, šio ženklo atstovams labai sunku prisiversti kuo mažiau laiko galvoti apie juos kankinančias problemas. Avinas įsitikinęs, kad viskas, kas su vyksta su juo, iš anksto nulemta. O įvairių spalvų gyvenimo periodai tik jo epizodai. Todėl kaip bebūtų sunku reikia toliau gyventi, dirbti, mylėti gyvenimą tokį, koks jis yra ir atrasti sprendimus iš sunkiausių situacijų. Tik taip galima įveikti net ir patį juodžiausią periodą. Juk kito gyvenimo nebus!


Tuo tarpu kiti šio ženklo atstovai galvoja, kad nereikia laukti, kol juodasis gyvenimo periodas įsibėgės, o imti vadžias į savo rankas ir kuo greičiau pirmyn! Svarbiausia, daug ir sunkiai dirbti, ir tada bet kurie nemalonumai, bėdos palengvės. Ir, žinoma, niekada nepamiršti humoro jausmo. Nes būtent jis ir padeda išgyventi juodąjį periodą!


JAUTIS


Nors šio Zodiako žmonės ir linkę žiūrėti į kitus žmones teigiamai bei stengiasi elgtis visose gyvenimiškose situacijose teisingai, bet juos vistiek nuolat persekioja juodieji periodai. O ne vienas iš jų juoduosius periodus įveikia gana paprastai: užsispyrimu ir sugebėjimu išlaukti. Tiesa, ne visiems šio ženklo žmonėms tai padeda.


Be to, šio Zodiako ženklo atstovams teko patirti, kad iš tikrųjų sunku gyventi nešiojant daugybę nuoskaudų širdyje. Todėl reikia mokėti atleisti. Taip pat nepadeda greičiau atsikratyti juodojo ruožo ir tai, kad šio ženklo asmenybės linkusios dėl visų bėdų kaltinti kitus, kaupti savyje pyktį bei apmaudą.


Kai kurie šio ženklo žmonės linkę griebtis net keršto, galvodami, kad taip pasielgus, viskas atsistos į savo vietas. Iš tikrųjų tik sau blogiau padaro. Norint, kad gyvenime kuo rečiau persekiotų nesėkmės, reikia visada galvoti optimistiškai ir, žinoma, daug dirbti, nes juodasis periodas nemėgsta darbštuolių.


Bene vienas iš teigiamiausių šio ženklo atstovų bruožas – nelaukia sudėję rankų, kol baigsis juodasis gyvenimo periodas, o ima jautį už ragų ir pradeda veikti! Jų įsitikinimu, nepaisant nesėkmių ir sunkumų, negalima nukabinti nosies. Priešingai – reikia tikėti, kad toliau viskas bus gerai!


DVYNIAI


Šio Zodiako ženklo žmonių manymu, net ir didžiausias nesėkmes bei blogiausius dalykus galima „apeiti šonu“, tada jie ir atrodys viskas kitaip. Užtat Dvyniai paprastai sėkmingai atranda išeitį iš bet kurios situacijos.


Tuo tarpu kai kurie šio ženklo atstovai tvirtina, kad jiems apskritai nebūna juodųjų periodų. Panašu, dėl to, kad jie į gyvenimą linkę žvelgti daugiau teigiamai. Žinoma, jie neneigia, kad pasitaiko nesėkmių, bet ir jose ieško teigiamų pusių. Stengiasi kitiems padėti net ir tada, kaip patiems labai nesiseka ar užgriūva sunkumai. Todėl likimas tokiems žmonėms palankus.


Norint įveikti juodąjį periodą, Dvynių žmonėms užtenka pažvelgti į pasaulį kitomis akimis ir nustemba, kaip patys pasikeitė! Be to, kai kurie šio ženklo atstovai neretai patys susikuria juodajį periodą ir pasineria į jį. Mat jie tai priima kaip savotišką atgimimo ir apsivalymo laikotarpį. Galų gale dauguma Dvynių mėgsta kartoti: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera!VĖŽYS


Šio ženklo žmonės pirmiausiai linkę save kaltinti, juos ima graužti sąžinė dėl nesėkmės, užgriuvusių bėdų. Todėl Vėžio žmonėms neretai ilgiau trunka juodasis periodas. Tiesa, praėjus kiek laiko ima galvoti, kad tas juodasis ruožas ne toks ir juodas, o greičiau pilkas.


Nepaisant to, juodasis ruožas paprastai išmuša Vėžį iš pusiausvyros. Jis pasimeta, nežino ką daryti. Nors atsitokėjęs ir ima suprasti, kad bet kurios problemos, kurias jam siunčia likimas, viso labo tik išbandymas, savotiškas gyvenimo egzaminas, kurį išlaikius jis įgaus daugiau jėgų ir stiprybės.


Sunkiausiomis gyvenimo valandomis šio ženklo žmonės stengiasi daugiau galvoti, kas gero buvo jų gyvenime. Vadinasi, ir toliau verta gyventi vien dėl to, kad, anksčiau ar vėliau, viskas pasikeis į gerą pusę. Todėl pirmiausiai reikia išmokti neįsižeisti dėl smulkmenos ir į viską žiūrėti filosofiškai. O jei vis dėlto nuoskauda, įsibrovusi į Vėžio vidų, neapleidžia, tada reikia greičiau susitaikyti ir atleisti.LIŪTAS


Šio Zodiako atstovai laikosi nuostatos, kad juodasis ruožas – laikinas reiškinys, todėl tereikia pralaukti tą laiką. O kai reikalai pradės kilti aukštyn, tada čiupti sėkmės paukštę už uodegos ir nebepaleisti.


Kai šio ženklo atstovams būna blogai (psichologiškai) tiesiog stengiasi pažvelgti į tai tarsi iš šalies. Ir supranta, kad jų problemos – vieni niekai palyginus su aplinkinių problemomis. Todėl Liūtui belieka padėti išspręsti problemą savo artimam žmogui, draugui ar kamynui ir jo problema tarsi savaime išsispręs. Taip pat šio ženklo atstovas turėtų žinoti, kad nemažai jo problemų – išgalvotų! Tiksliau, viskas priklauso nuo to, kaip jis priima nemalonią situaciją ar įvykį ir kaip reaguoja į juos. Mat nemažai šio ženklo žmonių neadekvačiai reaguoja į tai, kas iš tikrųjų ir nėra taip baisu. Pavyzdžiui, įvyko nedidelė avarija, kurio vairuotojas tik subraižė šio ženklo atstovo automobilio šoną. Tuo tarpu Liūtui tokia situacija sukelia didžiulį stresą ir išgyvenimą, tarsi būtų palaidojęs artimą žmogų.MERGELĖ


Šio Zodiako ženklo žmonėms lengviau gyventi, nes neabejoja, kad vien baltų ruožų gyvenime paprasčiausiai nebūna. Tiesa, vieni galvoja, kad reikia tikėti gėriu, galvoti tiktai apie gerus dalykus ir tada tiesiog nepritrauks blogio. Tuo tarpu kiti galvoja, kad užgriuvus juodajam periodui, reikia ruoštis pačiam blogiausiam. Tai yra, kad dabar viskas bus blogai, su tuo susitaikyti ir laukti, kol praeis.


Žinoma, gerai, jei jauti, kada po juodojo periodo ateis baltasis. O jei ne? Mat kai kurioms Mergelėms juodasis gyvenimo ruožas prasideda dar vaikystėje ir gali tęstis net 25 metus. Tai ir nesibaigiančios artimųjų mirtys, tai ir nelaiminga santuoka, trunkanti 10 metų, o dabar skyrybos... Ir nenusimato jokių prošvaisčių. Nors kai kurie šio ženklo atstovai ir puikiai supranta, kad jei gyvenime nebūtų juodųjų ruožų, nusibostų gyventi, bet bijo juodojo periodo, kaip velnias kryžiaus. Užtat kiti į šį reikalą žvelgia optimistiškai: prie sunkumų galima priprasti, tik reikia į juos žiūrėti teisingai, kažkuria prasme ir susitaikyti bei priimti. Arba pamėginti kovoti su likimo išbandymais, bet tikrai nenuleisti rankų. Žinoma, visa tai nėra lengva, bet reikia mokytis. Tiesa, kiekvienam šio Zodiako ženklo atstovui juodieji ruožai skirtingų ilgių, bet reikia tikėtis geriausio!


SVARSTYKLĖS


Šio Zodiako ženklo žmonės įsigudrina atrasti būdų sutrumpinančių jų juoduosius ruožus. Tarkim, sako, kad šiandien tiesiog ne jo diena, o rytoj viskas susigulės ir bus gerai! Nepaisant šio būdo paprastumo, padeda užtikrintai. O apskritai dėl savo juodųjų gyvenimo periodų jie nepataisomi optimistai. Pavyzdžiui, Svarstyklių gyvenime susiklosto tokia situacija, kad atrodo blogiau jau negali būti. Vienu ypu užgriūva tiek problemų, tarsi sniego lavina ant galvos! Ką tada daro šio Zodiako ženklo atstovas? Nepaisant jo nuolat abejojančios ir dvejojančios natūros, spajuna į viską, nusiperka turistinę kelionę, tarkim, į Tailandą ar Maljorką ir išvyksta. Jei neturi pinigų – irgi ne bėda – pasiskolina. O grįžęs ima suprasti, kad visi nemalonumai ir bėdos liko TEN. Ir nesėkmės tampa nebetragiškos, ir ruožas jau nebe toks juodas. Svarstyklės žino, kad gyvena vieną kartą, todėl reikia džiaugtis juo net ir tada, kai aplink „tamsu“ ir „juoda“!SKORPIONAS


Norint, kad šio Zodiako ženklo žmonėms greičiau baigtųsi juodasis periodas, pirmiausiai reikia pakeisti savo pažįstamų ratą, atsiriboti nuo kai kurių tariamų draugų ar bičiulių, kurie dėl to reikalo sugrojo tikrai ne paskutiniu smuiku. Astrologės įsitikinimu, ne vienam Skorpionui būtent taip pasielgus, jo gyvenime prasidėjo nauji, esminiai pokyčiai.


Panašu, kad ne taip seniai ar net dabar ne vienas šio Zodiako ženklo atstovas išgyvena juodąjį savo gyvenimo etapą. Bet jiems labai sunku dėl paprasčiausios priežasties: praeities nuoskaudos tarsi šleifas velkasi paskui juos, kurių jie niekaip negali pamiršti.


Kai kurie Skorpionai galvoja, kad užgriuvus juodajam periodui, reikia ruoštis pačiam blogiausiam. Tai yra laukti, kol viskas bus labai blogai. Tuo tarpu kiti – priešingai: prasidėjus nesėkmių ir bėdų maratonui, kaip mantrą kartoja sau, kad problemos atsitrauks ir viskas bus gerai. Juk ne veltui sakoma, kad išeities nebelieka tik gulint karste. Todėl galima atrasti išeitį iš bet kurios situacijos. Svarbiausia, nepulti į paniką.


ŠAULYS


Kai kurie Šaulio Zodiako žmonės linkę patys susikurti periodus, kai „juodai“ nesiseka. Tiesiog įsikala į galvą, kad jiems viskas blogai.


„Nors iš tikrųjų kai kurių šio Zodiako ženklo atstovų gyvenime, pradedant 2009 metais, juodasis-baltasis periodas tiesiog šoka pasiutpolkę. Kitaip tariant, Šauliui per dieną kartais gali pasikeisti du, trys juodi-balti ruožai. Kartais jie visiškai trumpučiai, bet vis dėlto dažniau ilgesni – išsitempia per pora savaičių“, - aiškino astrologijos specialistė.

Pasak jos, bet kažkodėl Šaulys linkęs pastebėti tik juodą ruožą. Todėl šio ženklo atstovui ir susidaro įspūdis, kad jį tiesiog apsėdo juodasis periodas. Nors nemažai šio ženklo žmonių galvoja priešingai: kad gyvenimas apskritai neturi ruožų.OŽIARAGIS


Nemažai šio Zodiako ženklo atstovams juodasis periodas prasidėjo nuo praėjusių metų pradžios ir tęsėsi mažiausiai iki metų pabaigos. Vieni iš jų išsiskyrė su savo antrąja puse, prarado darbą. Kitiems dar blogiau – pasinėrė į alkoholizmo liūną, atsidūrė blogoje kompanijoje ar net mėgino nusižudyti. O kai kurie šio Zodiako ženklo žmonės galvoja, kad apskritai jų gyvenimas vien juodas ruožas.


Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo būdą, kaip greičiau pereiti nesėkmių ruožą. Svarbiausia nepalūžti ir eiti pirmyn. Juk užsistovėjęs vanduo pradeda rūgti, o tekančiame upelyje visada gėlas ir gaivus vanduo. O ką jau kalbėti apie krioklių vandenį. Taip ir gyvenime. Tiesiog tokiu būdu jis atsinaujina.


VANDENIS


Šio Zodiako ženklo atstovai nė kiek neabejoja, kad gyvenimas iš tikrųjų kaip zebro kailis. Tačiau pasitaiko ir išimčių: po juodojo ruožo atslenka dar juodesnis... Be to, Vandenius, dažniau nei kitus Zodiako ženklus, ištinka nesėkmės, susijusios su materialiniais nuotoliais.


Tada belieka prisiminti seną žydą, kuris sakė: „Dieve, ačiū, kad paėmei pinigais!“ Ko verti pinigai, lyginant su žmogaus sveikata ar net jo gyvybe? Praradote pinigus? Nesielvartaukite. Nes tai padeda geriau suprasti ir užjausti vargingai gyvenantį žmogų. Arba padėjo išvengti situacijos, dėl kurios galėjote prarasti gerokai didesnę pinigų sumą. Tai ir ženklas, kad kažką reikia keisti savo gyvenime. Bet tikrai neverta išgyventi ir gadinti savo sveikatą praradus pinigus.


Didžiausia Vandenio pergalė ir pasiekimas gyvenime - įveikti savo tingumą, apatiją, vangumą. Tik tokiu būdu jį gali aplenkti juodieji ruožai.


ŽUVYS


Šio Zodiako ženklo žmonės turėjo ne vieną kartą progos įsitikinti, kad gyvenime būna ir gero, ir blogo. O jei viskas blogai, vadinasi, jų gyvenime prasidėjo juodasis periodas. Neteko darbo, šeimos, išdavė draugai, apskritai niekas nesiseka ir ima įžvelgti visur vien neigiamus dalykus. Bet po kiek laiko Žuvys atsitokėja ir ramina save: „Išmetė iš darbo? Tai gera proga pakeisti savo veiklą ir susirasti įdomesnį, širdžiai artimesnį ir labiau patinkantį darbą. Nes juk savo valia vargu ar būčiau išėjęs iš darbo“. Todėl patariama Žuvims pirmiausiai išmesti iš galvos blogas mintis, kadangi jos pritraukia tokius pat įvykius. O šiam ženklui atstovaujančios moterys, užklupus juodam periodui, turėtų nepamiršti „šopingų“! Niekam nepavydėkite, nes pavydas padeda susinaikinti! Kaip bebūtų sunku, bet niekada nesiskirkite su artimais ir mylimais žmonėmis! Tik tada galite tikėtis, kad juodasis gyvenimo periodas jus aplenks.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis