7 neįtikėtinos priežastys, kodėl jūs vis dar vieniša

Sąžiningi ir nelabai įtikėtini psichologų atsakymai į klausimą: „Kodėl aš vis dar vieniša?“

Informacijos, susijusios su tema „kaip rasti meilę“ dabar tiek, kad net keista, kodėl pasaulyje vis dar yra vienišų žmonių. Psichoterapeutai pataria vienišumo ištakų ieškoti vaikystėje patirtose traumose, o astrologai štilį meilės fronte aiškina planetų paradu. Organizuojami ir geišų kursai, kuriuose aiškinama, kad pagrindinė priežastis, kodėl nesugebame rasti antrosios pusės – reikalingų įgūdžių stoka, tad sumokėkite, išmokite ir viskas bus gerai.

Laimei, vienišų merginų likimo valiai nepalieka ir mokslininkai psichologai. Jie gilinasi į vienišumo priežastis ir atranda daug netikėtų priežasčių. Nenustebkite, jei priežastys pasirodys neįtikėtinos – tam ir egzistuoja mokslas, kad mes juo pasitikėtume per daug nesigilindami į detales.


Jūs esate pelėda


Greičiausiai, mokslininkai, kurie abstulbino pasaulį tokiu pareiškimu, vadovaujasi liaudies išmintimi, bylojančia: „Ankstyvas paukštis grūdus lesinėja, vėlyvas – dantis rakinėja“. Sunku pasakyti, kodėl tyrėjams nepatinka įprotis vėlai gultis ir vėlai keltis. Galbūt jie mano, kad moterys–pelėdos ištisas naktis šoka diskotekose, ir apskritai yra lengvabūdės ir nesiruošia šeimyniniam gyvenimui. O gal susiprotėjo, kad neišsimiegojimas kenkia išvaizdai – todėl ir trūksta gerbėjų. Bet kokiu atveju, vienišėms patartina pamėginti pakeisti dienos režimą. Net jei nesutiksite antrosios pusės, organizmas jums padėkos.


Jūs tikite gimininga siela


Svajojate apie princą, kuris pamils jus iš pirmo žvilgsnio, išpildys svajones ir supras iš pusės žodžio? Deja, šiuolaikinis mokslas tokias iliuzijas vertina skeptiškai. Santykiai – tai nuolatinis rimtas ir gana nelengvas darbas. Todėl porą dažniausiai randa tie, kas yra pasirengę pamatyti realų žmogų ir priimti jį visą, su privalumais ir trūkumais. Tad negaiškite laiko laukdamos idealaus vyro, verčiau pamėginkite susitikinėti su realiu. Juk visko gyvenime pasitaiko, gal paaiškės, kad realybė dar įdomesnė, nei vaizduotėje susikurtas scenarijus?


Jūs turite tatuiruotę


Štai pagrindinė priežastis, kodėl XXI amžiuje daug vienišių. Ypač venkite neaiškių okultinių simbolių ir užrašų nesuprantama kalba. Kas žino, ką gali reikšti tie rašmenys? O jei rimtai, dauguma net ir išsilavinusių ir naujovių nebijančių vyrų gana neigiamai vertina tatuiruotas moteris. Tad jei tatuiruotė – vaikiškas bandymas atrodyti kieta ir seksualia, gal vertėtų ją panaikinti? O jei piešiniai yra neatskiriama jūsų individualumo dalis, reiškia, reikia bendrauti su tais, kurių negąsdina tatuiruotės. Tačiau vis dėlto vertėtų pasitikrinti, ką reiškia piešinys – maža ką.


Jūs finansiškai nepriklausoma


Anksčiau viskas buvo paprasta – 99 proc. atvejų uždirbti pinigus ir aprūpinti šeimą galėjo tik vyras. Todėl moterims net nekildavo klausimo, likti vienai, ar tekėti. Šiandien padėtis pasikeitė, dauguma moterų pakankamai uždirba ir gali sau leisti gana ilgai likti vienišos ir rinktis vyrus. Tai, aišku nėra blogai – daugėja galimybių tapti laiminga santykiuose, jei tik jie kuriami iš meilės ir simpatijos, o ne iš būtinybės.


Svarbiausia jums – draugai


Santykiai reikalauja jėgų, laiko, emocijų ir kantrybės. Žodžiu, jei norite, kad santykiai išsirutuliotų į kažką rimtesnio, jiems reikia skirti dėmesį. O jei draugai ir vakarėliai kol kas įkvepia labiau, nei ramūs vakarai dviese su mylimuoju, nenuostabu, kad tenka grįžti į tuščią butą. Arba kita problema. Galbūt jūsų draugai įprato pernelyg apkrauti jus savo problemomis? Tokiu atveju vertėtų apriboti bendravimą su kai kuriais iš jų, arba išmokti sėdėti ant dviejų kėdžių.


Jūsų bevardis pirštas ilgesnis, nei smilius


O jei jūs dar ir pelėda ir spėjote pasidaryti tatuiruotę, tada sunku ką ir bepatarti. Nebent tik mažiau uždirbti. Šis šiurpus dėsningumas nustatytas ne šiaip kur, o Antropologijos institute. Esą šios proporcijos nurodo tam tikras charakterio savybes, kurios trukdo lengvai ir paprastai užmegzti santykius. Įdomu, o jei pakeistume charakterį, pirštų ilgis taip pat pasikeistų? Įdomu būtų sužinoti, ką šiuo klausimu mano mokslininkai antropologai.


Jūs nebijote vienatvės


Apskritai nuo šios priežasties galima buvo ir pradėti. Ir net ne straipsnį „7 neįtikėtinos priežastys“, o straipsnį „7 akivaizdžios priežastys“. Jei vienatvė nelaikoma bausme, o laisvą nuo santykių laiką sėkmingai užpildo draugai, darbas ir pomėgiai, nenuostabu, kad moteris neskuba statuso „single“ keisti į „in a relationship“. Ir tai yra gerai, nes moteris, kuriai nenuobodu ir gera su savimi, turi daugiau galimybių sukurti gerus santykius su artimu žmogumi. Tad jei esate vieniša ir tai jums kelia diskomfortą, pamėginkite įvertinti situaciją iš kitos pusės ir pagirkite save už drąsą. Juk geriau būti vienai, nei su bet kuo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis