Psichologai: laimei pasiekti reikia laikytis 7 taisyklių

(1)

Septyni paprasti žingsniai, kurie visiškai pakeis jūsų gyvenimą.

Laimė yra – jos nebūti negali. Jeigu nori būti laimingas – būk. Įsigilinus į šių frazių prasmę, gyvenime panašiai ir yra. Reziumavus daugybinius pokalbius su psichologais ir apsilankymus saviugdos mokymuose, gausime formulę, kurią bioenergetikai laiko vienintele ir universalia.


Taigi, mes kalbama apie energiją. Kiekvienas norime būti magnetu, pritraukiančiu malonius įvykius naudingus žmones ir turto bei gerovės energiją. Juk kiekvienas iš mūsų nuolat kažką pritraukiame į savo gyvenimą. Kitas klausimas, kad nedirbdami su energija, mes, nesusimąstydami, kartais modeliuojame ne pačius trokštamiausius savo gyvenimo įvykius.


Norint mokėti pritraukti ne tik negatyvą, turime laikytis septynių paprastų taisyklių.


1. Įvykius į savo gyvenimą pritraukiame transliuodami savo emocines būsenas


Ką tai reiškia? Mes visi žinome išsireiškimą“Mintys materializuojasi“, tačiau nereikia suprasti to pažodžiui. Kiekviena mintis mūsų galvoje negali veikti globalaus pasaulio vaizdo, tačiau ji veikia mūsų bendrą emocinę būseną, o ji, savo ruožtu, ir yra tas magnetas, kuris pritraukia viską, ką mes turime. Taigi, spinduliuodami džiaugsmą mes pritraukiame tuos žmones, kurie nesąmoningai priima jį kaip energijos perteklių. Patirdami neigiamas emocijas, kurias sukelia pinigų stygius, vienatvė, ligos, mes, priešingai, pasąmonės lygmenyje norime pasikrauti svetima energija – žmonės tai jaučia ir, net jeigu pirmą kartą dalyvauja jūsų gyvenime, laikui bėgant nesąmoningai tolsta nuo mūsų, nenorėdami provokuoti savo resursų švaistymo.


2. Mūsų emocinės reakcijos nulemtus įvykius pritraukiame ne iš karto


Bioenergetikai teigia, kad laikotarpis tarp sumanymo ir tapimo realybe – 40 dienų. Kitaip tariant, su mumis nutinka tai, ką pasėjome savyje (pajautėme) prieš 40 dienų. Todėl dažnai nematome ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Nepaisant to, ryšys egzistuoja. Svarbu prisiminti: viskas, kas pasėta, išauga. Iš čia – trečia taisyklė.


3. Norint būti pozityvios būsenos ir ją spinduliuoti, būtina perprogramuoti savo praeitį


Neigiama mokyklinių metų patirtis jau užprogramuota emocijų, kurias patyrėme kūdikystėje. Žindomą kūdikį formuoja jo tėvų emocijos. Praeities perprogramavimas keičia praktiškai viską: neuronų ryšius smegenyse, žmogaus hormonų foną, nuostatas, temperamentą. Egzistuoja daugybė praktikų, kaip pakeisti praeitį, o viena populiariausių laikoma „Individualus sudėstymas“.


Praeities perprogramavimo tikslas – suformuoti tokį savo gyvenimo suvokimą, kuriame jūs jaučiatės mylimas, norimas, stiprus ir reikšmingas. Vadinasi, transliuojate tai gyvenimui. Tokios savijautos nuolatinis spinduliavimas aplinkiniams garantuos teigiamų įvykių pritraukimą.


4. Neskubėkite. Suteikite sau pertrauką tarp pajautimo (generavimo) ir trokštamo įvykio atėjimo


Laukimas – tai ta pati emocinė būsena, reiškianti slaptą kentėjimo formą. Laukimas numato, kad žmogus šią akimirką nėra laimingas. Jis tiesiog šią akimirką pasėja kentėjimo sėklas ir čia mes iš naujo sugrįžtame prie būtinybės rasti tikrąsias savo būsenos priežastis, slypinčias praeityje.


5. Paleidimas – pagrindinis žmonių su pergalingu gyvenimo scenarijumi gebėjimas


Paleidimas – tai galingiausia praktika. Lūkesčių paleidimas įmanomas tik su sąlyga, kad žmogus gyvena ne sistemoje „noriu gauti“, o išmintingesnėje paradigmoje „noriu atiduoti“. Atiduodančiam, kaip jau supratote iš ankstesnių punktų, garantuotas gavimas.


6. Atidavimas turi būti deramas


Negalima duoti to, ko neprašo. Prievarta net geri ketinimai niekam nereikalingi. Norintis atiduoti iš pradžių išsiaiškina, ko reikia kitam, ir tik paskui padeda jam savarankiškai pasiekti jo tikslų. Kitaip pagalba neturi prasmės. Pagarba kito keliui – vienintelis būdas sukurti pozityvius santykius su pasauliu.


7. Užpildžius laiką atidavimu, nebus kada laukti ir kentėti


Bioenergetikoje 40 dienų – tai laikas, kai tai, ką pasėjote, pradėsite pjauti. Tai, ką atidavėte, sutvirtins teisingai nutiestą kelią. Tai ir yra lyderio kelias, kuris aiškiai supranta, kaip pasauliui reikia transliuoti vibracijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis