Trečiadienio horoskopas: Žuvims puikiai seksis kūrybinė veikla, Vandeniui reikėtų atkreipti dėmesį į visas smulkmenas

Kovo aštuonioliktoji, trečiadienis – 78-oji metų diena (trečioji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 288 dienos.

Kovo 18-oji – Raudonos nosies diena.


Žmonės, pasipuošę raudonomis klounų nosimis, eina linksminti vaikų, kad šie šypsotųsi. Didžiausias dėmesys skiriamas sergantiems vaikams, todėl jie lankomi ligoninėse. Tokia diena pirmą kartą buvo suorganizuota Didžiojoje Britanijoje 1988 metais. Garsiausi tos šalies komikai parengė vaikams skirtą programą, sulaukusią didžiulio pasisekimo. Dabar tokia šventė rengiama ir JAV, Australijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Suomijoje. Į Lietuvą pirmąkart ši linksma diena atkeliavo 2012 metais.


Savo vardadienius šiandien švenčia Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.28, leidžiasi 18.28. Dienos ilgumas – 12.00.


Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.


Saulė Žuvų ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).


**************


Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Galite tikėtis nemažos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai savo energijos, jeigu matote, kad jūsų tendencingai nenori suprasti.


JAUTIS. Šiandien labai svarbu objektyviai suvokti tiesą, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, atestacijomis, patikrinimais. Net jei labai stengsitės, smulkių nesklandumų pasitaikys. Nedramatizuokite.


DVYNIAI. Finansinių problemų neišspręsite, jei plauksite pasroviui arba ieškosite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti skolas. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jeigu negalite jų perdaryti, panaudoti.


VĖŽYS. Gana gerai seksis tvarkyti su visuomenine ir politine veikla susijusius reikalus. Netikėtai gali sustiprėti bendradarbiavimas ar kitų dėmesys jums. Tačiau konkurencija kels įtampą. Galimi konfliktai.


LIŪTAS. Galima naujiena, susijusi su sveikata, dalykinis užsakymas arba verslo sandoris. Jeigu reikia, dėl kilusios aktualijos pasitarkite su specialistais ar nusimanančiais pažįstamais, kolegomis. Atsargiai elkitės su technika.


MERGELĖ. Gali būti priminti jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos auklėkite, kol dėl jų elgesio dar nekilo problemų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita stebins net daug mačiusius. Kuo mažiau bendrausite, tuo daugiau nemalonumų išvengsite. Pasisaugokite traumų, venkite „karo virtuvėje”, nerizikuokite už vairo.


SKORPIONAS. Galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri galėtų pasitarnauti artimam žmogui. Galbūt jūsų laukia interviu, egzaminas, pristatymas ir turite labai susikaupti, kad tam pasirengtumėte.


ŠAULYS. Jei planuojate komercinį, turtinį sandorį, jis išties tikėtinas. O jeigu tai nėra aktualu, tai šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai, kasdieniškai. Tiktų iš pagrindų pasitvarkyti buityje ir aplankyti artimą žmogų, kuriam reikia jūsų dėmesio ar pagalbos.


OŽIARAGIS. Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti pasirinktu keliu. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pareiškimų, nes bekompromisis elgesys ar sprendimas gali sukelti nenumatytas pasekmes.


VANDENIS. Regis, sumažės noras tikslingai veikti, planuoti. Ateitis atrodys neaiški. Pasijusite tvirčiau, kai tik pradėsite vėl labiau pasitikėti savimi ir savo galimybėmis. Bendraudami atkreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną.


ŽUVYS. Tikriausiai jums seksis telkti aplink save žmones. Vienumoje šiandien ne kažin ką tenuveiksite. Regis, jums puikiai seksis kūrybinė, pedagoginė, socialinė veikla. Kažkuo galite kitus nustebinti.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis