Antradienio horoskopas: Avinui netikėtai keisis planai, Mergelę užplūs ypač ryškūs jausmai

(1)

Kovo septynioliktoji, antradienis – 77-oji metų diena (antroji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.30, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 11.56.


Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.


Saulė Žuvų ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Ilgas tik toks darbas, kurio nesiryžtame imtis“ (S. Bodleris).


**************


Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, antradieniui


AVINAS. Diena žada netikėtumų, visų pirma, darbe. Nors turėsite pakankamai gyvybinių jėgų įgyvendinti profesinius sumanymus, verslo planus, bet dėl netikėtų aplinkybių ar galimybės greitai pasipelnyti gali atsirasti naujų planų.


JAUTIS. Gali būti, kad užplūs filosofinės nuotaikos. Savo išmintimi, sąmoju šiandien bet ką pakerėsite. Vakare galimas meilės nuotykis arba miela pramoga.


DVYNIAI. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgauti piniginę išraišką. Jūsų poreikiai, pasirinkimai kitiems gali atrodyti gana nekuklūs, ne pagal galimybes. Nepaisant to, jūsų įžvalga gali pasiteisinti.


VĖŽYS. Nerimo galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi arba nuo kurio stipriai priklausote. Jausite, kad kažkas keičiasi, ir nežinosite, kaip elgtis. Tiesiog būkite nuoširdūs, atverkite širdį ir smagiai improvizuokite.


LIŪTAS. Palanku imtis naujovių, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Viskas klostysis gerai, jei tinkamai vykdysite įsipareigojimus.


MERGELĖ. Bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis, galbūt virtualiai su užsieniečiais. Jūsų jausmai ir emocijos nusidažys ryškiomis spalvomis. Ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems. Iš jų galite sulaukti siurprizų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien užplūs emocijos, nerimas ir sentimentalūs prisiminimai. Su šeimos nariais galite aiškintis dėl išlaidų arba skonių skirtumo. Verčiau skleiskite šilumą, meilę vaikams, artimiesiems. Jie atsilygins tuo pačiu.


SKORPIONAS. Galimi netikėti susitikimai su žmonėmis, kurie dėl neaiškių priežasčių mintyse nuolat šmėkščiojo pastarosiomis dienomis. Gali užsimegzti nepaprastas partnerystės, draugystės ryšys.


ŠAULYS. Gali kilti idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį, daugiau užsidirbti ir pan. Ateis suvokimas, ko labiausiai trūksta iki trokštamos harmonijos. Nusimato verslo, darbo pasiūlymai. Galite sudaryti naudingą sutartį.


OŽIARAGIS. Jautriai reaguosite į grožį, trokšite harmonijos, romantiškų jausmų. Sumanumą, apsukrumą pademonstruosite kūrybiniame arba protiniame darbe.


VANDENIS. Regis, intuityviai prisiliesite prie kažkokios paslapties, pasijusite suintriguoti. Pasistenkite išsivaduoti iš iliuzijų, ypač jei turite užbaigti pradėtą darbą. Venkite svaigalų, nepiktnaudžiaukite vaistais.


ŽUVYS. Šiandien seksis daryti įspūdį bendraminčių grupei, priešingai lyčiai. Kuo keisčiau elgsitės, tuo labiau intriguosite ir žavėsite aplinkinius. Siurprizų ir patys galite tikėtis iš artimųjų, draugų, pažįstamų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis