Savaitės horoskopas: galite išgirsti svarbią naujieną, netrūks kontaktų, pokalbių

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 16-22 dienoms.

AVINAS


Šią savaitę kai kurias problemas seksis spręsti kolektyviai, jums įdomi bus kitų nuomonė ir ji veiks jūsų veiksmus. Vis dėlto nepatariama tikėti lengvai dalijamais pažadais bei įtikinėjimais dėl daiktų kokybės, vertės. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai savo energijos. Būkite dėmesingi savo sveikatai, nervams. Rekomenduojamas poilsis, meditacijos, dvasinės praktikos. Savaitgalį galite gauti gana viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus.


JAUTIS


Šią savaitę nenuvils intelektinė veikla. Aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, užsieniu, pristatymais, įstatymais. Jums gali tekti eiti į viešus renginius, svarbius susitikimus. Savo išmintimi, sąmoju bet ką pakerėsite. Visgi smulkių nesklandumų pasitaikys. Nedramatizuokite jų. Šiuo metu palankiau užbaigti darbus, bet ne juos pradėti. Savaitgalis žada kontaktų, pokalbių, tarp kurių pasitaikys ir labai malonių. Trokšite idealių meilės, draugystės santykių. Tai ir bus, jei tik sugebėsite juos tokiais paversti.


DVYNIAI


Šią savaitę jums labai rūpės su mokslu, užsieniu, finansais susijusios situacijos. Gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, atiduoti skolas, mokėti įsiskolinimus. Jūsų poreikiai, pasirinkimai kitiems gali atrodyti gana nekuklūs. Geriausiai seksis tiems, kurie moka bendradarbiauti. Galbūt pasirašysite dalykinę ar finansinę sutartį. Galite padaryti netikėtas išvadas pabendravę su įdomiais žmonėmis. Nors savaitgalį nusimato pramogos, įdomūs susiėjimai, turbūt negalėsite atitrūkti nuo minčių apie dalykinius reikalus.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje netikėtai gali sustiprėti bendradarbiavimas ir kitų dėmesys jums. Tačiau konkurencija kels įtampą. Ramiau jausitės, jeigu nepažeidinėjate įstatymų ir neturite skolų. Pravartu tvarkyti kai kuriuos neatidėliotinus finansų, draudimo, reikalus. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus - galbūt ką nors reikia pratęsti ar nutraukti. Regis, jus domins nuolaidos prekėms ir paslaugoms, draudimas. Savaitės pabaigoje jus labai domins tolimos kelionės, tarptautinė situacija. Galbūt teks uoliai kažko mokytis, rašyti, kurti.


LIŪTAS


Šią savaitę labiau susirūpinsite savo išvaizda ir gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Galima naujiena, susijusi su sveikata, dalykinis užsakymas arba verslo sandoris. Jeigu reikia, dėl kilusios aktualijos pasitarkite su specialistais ar nusimanančiais pažįstamais, kolegomis. Atsargiai elkitės su technika, elektra. Antroje savaitės pusėje jūsų nuotaikas ir poelgius stipriai veiks kiti žmonės. Regis, jie reikalaus konkretumo, aiškumo. Palengvės, jei grąžinsite skolą arba atgausite tai, ką skolinote.


MERGELĖ


Šią savaitę būsite nusiteikę kūrybinei veiklai, bendravimui su vaikais, meilės romantikai. Bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Regis, būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Rimtai pasistengus turėtų pavykti užbaigti seniai pradėtą darbelį. Būsite nusiteikę sudaryti ilgalaikes sutartis, rūpintis statybų, remonto reikalais, šeimos verslu, gyvūnais. Palanku užbaigti gydymosi kursą ar tyrimus. Savaitgalį pravartu daugiau dėmesio skirti antrajai pusei, gyvenimo draugui.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę labai domėsitės artimų žmonių gyvenimu, su jais susijusiomis naujienomis. Namų ūkio, nuosavybės ar šeimos situacija reikalaus išlaidų. Jūsų nuotaikų kaita stebins net daug mačiusius. Pasisaugokite traumų, venkite "karo virtuvėje”. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, neignoruokite jų realių poreikių. Jeigu pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą, tai ir jums, ir aplinkiniams bus žymiai smagiau. Artėjant savaitgaliui daugės pagundų. Regis, nenuvils pedagoginė, kūrybinė, reklamos veikla.


SKORPIONAS


Savaitės pradžia bus kupina kontaktų, pokalbių. Galite išgirsti žinią, rasti svarbios informacijos, kuri pasitarnaus artimam žmogui. Galbūt jūsų laukia interviu, egzaminas, pristatymas ir turite labai susikaupti, kad tam pasirengtumėte. Neslopinkite prieš savaitgalį kilusio ūpo taip susitvarkyti namus, kad atsirastų daugiau komforto, jaukumo ir patogumų. Turbūt negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Regis, savaitgalį šauniai leisite laiką su patraukliais jums žmonėmis.


ŠAULYS


Šią savaitę jums gali kilti naudingų idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti buitį, daugiau užsidirbti ir pan. Ateis suvokimas, ko jums labiausiai stinga išorinėje aplinkoje. Jeigu planavote komercinį, turtinį sandorį, jis išties tikėtinas. Neblogai seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu arba su žiniasklaidos pagalba. Galbūt sulauksite ypatingų naujienų, reikšmingos informacijos. Savaitgalį saugiausia ir geriausia bus namuose su šeima.


OŽIARAGIS


Šią savaitę sumanumą, apsukrumą demonstruosite kūrybiniame, protiniame darbe, organizuodami pristatymus, renginius. Jei turite labai konkrečių, nuo seno puoselėtų planų, turėtų pavykti juos įgyvendinti. Labai svarbu nuosekliai viską aptarti, suskaičiuoti. Jeigu daug tikitės iš kitų, savikritiškai įvertinkite, ar ne per mažai patys jiems duodate. Savaitgalį jūsų laukia bendravimas su artimais žmonėms, kaimynais, gerbėjais. Jeigu reikia kažką parašyti, apskaičiuoti, sukurti, teikti ar imti interviu, puikiai susidorosite.


VANDENIS


Šią savaitę pravartu išsivaduoti iš iliuzijų, ypač jei turite užbaigti pradėtą darbą, prisiimti atsakomybę, tartis dėl finansinių dalykų. Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną. Pasijusite tvirčiau, kai tik pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo galimybėmis. Venkite svaigalų, nepiktnaudžiaukite vaistais. Savaitgalį visaip stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos biudžetą. Parūps praktiški apdailos, grožio daiktai. Galite įsigyti tai, ką seniai suplanavote.


ŽUVYS


Savaitės pradžia bus kupina darbų, pareigų. Jums seksis daryti įspūdį bendraminčių grupei, organizuoti, telkti aplink save žmones. Intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui galite sulaukti iš jus dominančio asmens. Savaitės pabaiga tinkama dvasinėms praktikoms, meninei, psichologinei veiklai. Elkitės taip, kaip pataria jūsų vidinis balsas. Būkite atlaidesni ir kantresni aplinkiniams. Savaitgalį didelę vertę jums turės romantiški jausmai, draugystė, kūrybinis įkvėpimas, kad ir kur tai bepasireikštų.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis