Penktadienio horoskopas: Jaučiui netrūks nei idėjų, nei energijos, Mergelė gaus reikšmingą žinią iš užsienio

Vasario dvidešimt aštuntoji, penktadienis – 59-oji metų diena (penktoji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 307 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Draudvilas, Draudvilė, Osvaldas, Ramona, Ramonas, Roma, Romana, Romanas, Valdas, Vilgarda, Vilgardas, Vilgardė, Žygimantė.


**************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.14, leidžiasi 17.50. Dienos ilgumas – 10.36.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:


„Įžvalgumas dar neįrodo proto. Kvailiai ir net bepročiai būna stebėtinai įžvalgūs“ (A. Puškinas).

***************

Astrologinė prognozė vasario 28-ajai, penktadieniui


AVINAS. Šiandien noriai bendrausite ir darbuositės. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Yra tikimybė sulaukti naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos sferoje. Galimos pajamos iš nuomos, komercijos.


JAUTIS. Paaštrės jūsų intuicija, komercinė uoslė. Regis, jums netrūks įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite būti geri patarėjai, vertintojai ir svetimuose reikaluose.


DVYNIAI. Palanki diena meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai, projektų rašymui, kontaktams su specialistais. Tačiau nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, dalyvauti triukšmingose akcijose, masiniuose susibūrimuose.


VĖŽYS. Šiandien be atvangos dirbsite ir rankomis, ir liežuviu. Jei planuojate susitikti su bičiuliais, gerbėjais ar bendraminčiais, tam ypač tinkama ši diena. Atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums naudingos.


LIŪTAS. Nors dalykiniai, politiniai reikalai kels kažkokių abejonių, bet šiandien galima tikėtis geranoriškos pagalbos, draugiškesnio požiūrio. Naudokitės proga pasimokyti iš daugiau sugebančių. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni būsite, tuo geriau seksis.


MERGELĖ. Galite gauti reikšmingą žinią iš užsienio. Nepažįstamas žmogus gali jus skatinti ryžtis svarbiam žingsniui. Atsiras daugiau optimizmo ir toli siekiančių planų. Geras metas ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui.


SVARSTYKLĖS. Galbūt gausite žinią, suteiksiančią neblogų vilčių, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų - jų gali prireikti. Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas.


SKORPIONAS. Šiandien aiškinkitės santykius, kolegiškai pasidalinkite patirtimi, žiniomis. Turėtų sektis tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę. Neblogas metas tvarkyti ir juridinius reikalus, bylinėtis.


ŠAULYS. Diena sukels ūpą siekti tvarkos, švaros. Arba šito reikalaus kažkas kitas, o jums teks papildomai paplušėti, kad įtiktumėte. Turbūt teks pagalvoti ir apie savo išorinį įvaizdį, galimybę jį pakoreguoti.


OŽIARAGIS. Būsite energingi, kūrybingi. Nusipelnysite aplinkinių simpatijų. Kažkuo gali pasitarnauti seni gerbėjai, rėmėjai. Tikėtinos naujos romantiškos viltys. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūryboje, sporte, darbe su vaikais.


VANDENIS. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą, keistoko elgesio ar susirūpinimo priežastis. Arba patys susivoksite savo vidiniuose sielos labirintuose. Tai išlaisvins slopinamus troškimus, palengvins pasirinkimą.


ŽUVYS. Šauni, energetiška diena. Beveik viskas seksis, jeigu tik įdėsite pakankamai pastangų. Palanku preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo ar pan.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis