Atsakykite į šiuos klausimus ir sužinokite, ar jūsų pora ilgai bus kartu

Iš pirmo žvilgsnio gana nesudėtingi klausimai padės nustatyti, kokia ateitis jūsų laukia.

15 metų poras konsultuojanti prancūzų psichologė Marie J. priėjo išvados, kad vis tik panašaus tipo žmonės lengviau sugyvena nei labai skirtingi. Idealius santykius geba sukurti tik tos poros, kurių nuomonės gyvenime į daug ką sutampa. Žinoma, tai nereiškia, kad jums abiem turi patikti gaminti maistą ar žaisti futbolą. Tačiau yra baziniai dalykai, kurie turi sutapti, pavyzdžiui, temperamentas. Antraip ryšys, deja, ilgai netruks.


Remdamasi savo stebėjimais psichologė išskyrė tris esminius klausimus, kuriuos įsimylėjėliai turi sau užduoti dar iki pradėdami gyventi poroje. Kuo daugiau bendrų atsakymų, tuo poros ateitis šviesesnė. Žinoma, jei atsakymai nesutampa, nebūtina skubėti skirstytis – tiesiog teks daugiau įdėti pastangų siekiant išsaugoti santykius. Ir neliūdėkite, jei atsakymai nesutapo – kiekviena taisyklė turi išimtis.


Jau 100 metų žurnalas MOTERIS – Tavo įkvėpimo šaltinis. Kaip keitėsi žurnalų viršelių „veidas“, sužinokite ČIA.


Na o tiems, kurių atsakymai sutampa, galima prognozuoti lengvą ir laimingą gyvenimą kartu.


Štai šie klausimai:


1. Ar norėtumėte apvažiuoti pasaulį nameliu ant ratų?Shutterstock nuotr.Klausimas, atskleisiantis jūsų charakterį. Jei svajojate apie keliones kemperiu, greičiausiai esate uždaras žmogus. Užtat tiems, kuriems patinka bendravimas, tokia kelionė atrodys lyg siaubo filmas. Net jei žmogus labai myli kitą, tačiau jam būtini kontaktai, uždarytas kemperyje jis ims dusti.


2. Ar mėgstate siaubo filmus?Shutterstock nuotr.Atsakymas į šį klausimą leis suprasti, ar jūsų partneriui gyvenime užtenka adrenalino. Paprastai žmonės, linkę į jaudulį, nuotykius ir rizikingas sporto rūšis, nemėgsta siaubo filmų. Jie yra priklausomi arba nuo adrenalino, kurį yra įpratę gauti gyvenime, arba yra pernelyg jautrūs, kad nenori patirti streso dar ir žiūrėdami siaubo filmus. Taigi, jei jis balsuoja už fantastiką ar detektyvus, o jūs – už siaubą, jums – ne pakeliui.


3. Kur norėtumėte gyventi – mieste ar kaime?Shutterstock nuotr.Čia kaip ir viskas aišku – tai labai paprastas klausimas, sprendžiant poros suderinamumą. Žmogus, kuris svajoja apie tylų užmiesčio namuką, niekada nesupras to, kuris neįsivaizduoja savęs be triukšmingo megapolio. Turbūt pažįstate žmonių, kurie net poilsio dienomis mieste randa milijoną reikalų ir namo grįžta tik pernakvoti. Štai tokiems bus sunku kurti santykius su namisėda ir intravertu name ant ežero kranto.


Bet galbūt, susitarsite dėl alternatyvos – jaunystę praleisti miesto centre, o senatvėje persikelti į tylią ir nuošalią vietelę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis