Trečiadienio horoskopas: Jautis susižavės nauja idėja, Ožiaragis nestokos kūrybinio polėkio ir aistros

Vasario devynioliktoji, trečiadienis – 50-oji metų diena (trečioji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 316 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butmantas, Butmantė, Butmina, Butminė, Butminta, Butmintas, Butmintė, Konradas, Nida, Šarūnas, Zuzana.

*************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.35, leidžiasi 17.32. Dienos ilgumas – 09.57.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:


„Negalima švaistyti laiko ir nepakenkti amžinybei“ (H. D. Toro).

**************

Astrologinė prognozė vasario 19-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Norėsis reikšmingai darbuotis, daugiau pasiekti, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, susitikimai. Jei norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo bei pagarbos kitiems.


JAUTIS. Galite dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis, verslininkais. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba patys kitiems padarysite įspūdį.


Jau 100 metų žurnalas MOTERIS – Tavo įkvėpimo šaltinis. Kaip keitėsi žurnalų viršelių „veidas“, sužinokite ČIA.


DVYNIAI. Būsite išradingi, darbštūs ir galite įdomiai pakoreguoti savo stilių ar aplinką. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Šį tą sėkmingai užbaigsite arba išsiaiškinsite.


VĖŽYS. Šiandien jūsų mintys, idėjos, vertinimai kitiems atrodys svarbūs ir protingi. Neabejingo požiūrio galite tikėtis ir iš jus dominančio žmogaus. Galbūt teks aiškintis santykius, apsispręsti dėl jų pobūdžio ateityje.


LIŪTAS. Šiandien turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.


MERGELĖ. Galimi pasiūlymai ar pokyčiai verslo reikaluose, vaikų ugdymo, lavinimo srityse. Galite pasireikšti sportinėje kovoje, sceniniuose pasirodymuose. Nesunkiai susitarsite dėl aktualių reikalų.


SVARSTYKLĖS. Jeigu užteks laiko, pravartu pasitvarkyti buityje, rasti bendrų užsiėmimų su šeimos nariais. Sveikata bus ne itin gera, tačiau nusimato pagerėjimas, jei kurį laiką sirgote. Derėtų tinkamai maitintis, ilsėtis.


SKORPIONAS. Galimi netikėtumai, intriguojami pasiūlymai, pasimatymai. Daug dėmesio skirsite ir darbui, pareigoms. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių.


ŠAULYS. Visuose darbuose būsite energingai nusiteikę, o tai reiškia, kad pavyks vykdyti užsibrėžtą planą. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Galite įsigyti kažką, apie ką anksčiau tik pasvajodavote.


OŽIARAGIS. Šiandieną nestokosite kūrybinio polėkio ir aistros. Nebloga diena deryboms, susitikimams su verslininkais, politikais, visuomenės veikėjais. Pagreitį gali įgyti anksčiau vilkintas sandoris.


VANDENIS. Diena bus gera, jei vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite darbų, kurių nesugebate. Slapti asmeniniai reikalai, pomėgiai, jeigu jie nesusiję su svaigalais, religiniu fanatizmu, praturtins jūsų gyvenimą.


ŽUVYS. Šiandien jums viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys. Gana palanku tvarkyti viešus, organizacinius, teisinius reikalus, kreiptis su prašymais dėl konsultacijų, pagalbos.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis