Penktadienio horoskopas: Mergelei nauja pažintis gali būti lemtinga, Ožiaragis pateks į šaunių įvykių sūkurį

(1)

Vasario keturioliktoji, penktadienis – 45-oji metų diena (penktoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 321 diena.

Vasario 14-oji – šv. Valentino – Įsimylėjusiųjų diena.


Pasakojama, kad III a. Romoje gyveno vyskupas Valentinas, padėjęs mylimiesiems. Tuometis Romos imperatorius Klaudijus II siekė suburti kuo didesnę kariuomenę, kad jie gintų imperiją. Kad savo tikslą pasiektų, jis netgi buvo išleidęs įsakymą, laikinai draudžiantį tuoktis, nes manė, kad šeimos vyras negali būti geras karys, mat jam svarbesnė jo šeima. Vyskupas Valentinas išklausydavo mylinčių žmonių išpažintis ir prašymus slapčia juos sutuokti. Vyskupas Valentinas imperatoriaus Klaudijaus įsakymu buvo nužudytas Romoje 268 ar 273 metų vasario 14 dieną, jo palaikai buvo pervežti į gimtąjį miestą Ternį, Umbrijos srityje, ant jo kapo pastatyta bazilika. Po kurio laiko Valentinas paskelbtas šventuoju.


Vasario 14-osios šventė gali būti susijusi ir su senąja Romos švente - Luperkalijomis. Pagal to meto kalendorių vasaris buvo pavasario pradžia, o Luperkalijos - pavasario ir meilės šventė. Senovės Romoje jaunų vaikinų ir merginų gyvenimas buvo griežtai atskirtas, tačiau šios šventės metu senas paprotys leido susipažinti ir susidraugauti poroms.


Savo vardadienius šiandien švenčia Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas.

**************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.46, leidžiasi 17.21. Dienos ilgumas – 09.35.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:


„Vizija be veiksmo yra tik svajonė, veiksmas be vizijos – košmaras“ (Japonų išmintis).

***************


Astrologinė prognozė vasario 14-ajai, penktadieniui


AVINAS. Norėsis pramogų, būsite nusiteikę išlaidauti, atsipalaiduoti neskaičiuodami valandų ir pinigų. Tikėtinas nuotykis, susižavėjimas arba rimta permaina asmeniniuose santykiuose.


JAUTIS. Šiandieniai pasiūlymai draugauti ar sueiti kartu gyventi bus pagrįsti spontaniškai kilusiais jausmais. Vertindami savo psichologinį saugumą, nepamirškite, kad ir kitiems tai svarbu.


DVYNIAI. Jūsų valioje gera linkme pakreipti santykius šeimoje, išspręsti neaiškumus su mylimu žmogumi. Tačiau jei galvosite vien apie savo patogumus ir norus, vargu ar būsite suprasti.


VĖŽYS. Tai diena, kai nesunkiai artėsite prie savo tikslų, pasitelkę asmeninius privalumus. Neabejingi jūsų žavesiui bus priešingos lyties atstovai, atsiras įvairių pagundų.


LIŪTAS. Nors ši diena jums bus emociškai nelengva, teks imtis neįdomių darbų, kuriems stigs ir noro, ir jėgų, bet vis dėlto nusimato džiuginamų įvykių. Galimas pakvietimas į pasimatymą, meilės prisipažinimas.


MERGELĖ. Susitikimas su brangiu žmogumi arba pažintis, įvykusi artimų žmonių dėka, gali tapti reikšminga. Gali būti, kad ims pildytis kai kurios jūsų romantiškos viltys.


SVARSTYKLĖS. Iš gerbėjo ar mylimo žmogaus galite gauti mielą dovanėlę arba patirti malonių įspūdžių. O galbūt jūs pasirodysite tokie įsimylėję ir dosnūs, kad nustebinsite patinkantį žmogų savo išskirtiniu dėmesiu.


SKORPIONAS. Žavių patyrimų diena. Galbūt išgirstos geros naujienos neš jus ant laimės sparnų. Traukte trauks seksualios meilės pagundos. Būkite korektiški, siekdami savo tikslų.


ŠAULYS. Geras metas intymiems susitikimams, slaptų svajonių išpildymui. Pamėginkite paskirti meilės pasimatymą asmeniui, kurio slapčia ilgitės. Ateitis ims atrodyti viliojanti. 


OŽIARAGIS. Galite patekti į šaunių įvykių sūkurį. Kai kas gali prisipažinti jums mylįs, pasiūlyti susitaikymą, draugystę, o gal kelionę, pramogą, nuotykį. Turbūt susitiksite su senais draugais ar pažįstamais.


VANDENIS. Gera diena bendrauti, ryšiams megzti bei kelionėms, renginiams. Tačiau greitai persisotinsite šurmuliu, dėmesiu ir pajusite nuovargį. Planuokite dieną taip, kad ji neapkarstų. Visko po truputį ir kuo mažiau įtampos.


ŽUVYS. Šiandien jums būtinai norėsis pasižmonėti. Vykite į svečius arba nueikite į kokį renginį. Jeigu tokių planų neturite, atitrūkti nuo kasdienybės gali padėti visagalis internetas.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis